Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A Rotateq után tényleg el...

A Rotateq után tényleg el lehet a babától (kaki) kapni a rota vírust?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam.
ápr. 10. 20:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
8! Nekünk se a doki se a védőnő nem mondta. Ha tudom, be se adatom. Egy hónapig fertőző, az jó mert utána meg jön a következő adag ami után újra egy hónapig fertőző aztán új adag és újra egy hónapig. És retteghetünk, hogy elkapjuk-e. Most gumikesztyűben pelenkázzam a babát? Vagy ne merjek neki puszit adni , vagy hogy fürdessem, hogy ha az arcát mosom , akkor ne azzal a vízzel mossam, amiben a feneke is benne volt? Vagy most ezt hogy? Minek adattam be?! Azt hittem jót teszek, de hát csak gondot okoztam mindenkinek!
ápr. 10. 22:34
 12/24 A kérdező kommentje:
10. Semmit nem mondott ma ezzel kapcsolatban. Én meg nem tudtam, így nem kérdeztem!
ápr. 10. 22:35
 13/24 A kérdező kommentje:
Na meg a fürdés hogy van? Mert abba a vízbe mossam a baba arcát amibe a bár letörölgetett de kakis fenekét mosom? Àh, a második adagot be sem adatom.
ápr. 10. 23:03
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Jó nagy hülye vagy. Véletlenül se adasd be a másodikat, nehogy értelme legyen az elsőnek!

Gyengített vírus. Ha ettől valaki a halálán van (magára vessen, miért nyalogatja a pelenkázás után a kezét), akkor az eredeti vírustól meghalt volna.

Nem a gyerekre "veszélyes" az oltás, max. rátok.

Az eredeti meg rá lesz.

ápr. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14! Vállalom. Akkor is félek és kész. Ha ezért szidtok akkor is ez van. Már nem veszem fel ha valakinek ez nem tetszik.
ápr. 11. 06:33
 16/24 anonim ***** válasza:
Az megvan hogy más hiányós vírust ugyan úgy elkaphat és azzal is kórházba köthettek ki?
ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Calici, enterovírus pl. Ezeket még elkaphatja ugyanúgy.
ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Jó de most a Rota vírusról kérdeztem.
ápr. 11. 09:25
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan mondom ilyen hisztit verni egy oltáson. Ha nem akarod beadatni, akkor ne adassad be és kész. Tulajdonképpen, akkor most mi a kérdés? Eldöntötted úgy látom. Akkor???
ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Már beadták neki tegnap. A kérdés az volt, hogy valóban fertőző -e a kaki a Rota vírus elleni készítmény beadása után. Nehéz értelmezni,mi?
ápr. 11. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!