Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 honapos babam ma 3 napja...

7 honapos babam ma 3 napja lazas 38 es 39,5 fok kozott ingadozik de csak estere lazasodik be nem latok rajta semmi betegseget eszik rendesen es kedve is ugyan olyan. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
laz,betegseg

2012. dec. 9. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a foga?Vagy lehet valamiféle vírus okozza.Ha holnap is hasonlót produkál,én holnap mindenképpen elvinném orvoshoz....biztos,ami biztos.Pedig nem vagyok egy paramami,de azért ez már elég magas láz. :(
2012. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Enyém is nagyon lázas volt, másnap levittem a dokihoz. Mondta, hogy most van egy ilyen vírus, hogy három nap láz,negyedik nap kiütés. Semmit nem tudtam tenni, itattam, kúp, C.vitamin. Negyedik nap jött a kiütés, láz elmúlt. Lehet, nektek is ez van. De szerintem azért mutasd meg az orvosnak.

Jobbulást!

2012. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat !!!
2012. dec. 9. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! A kisfiam is kb két hete produkált ilyet. A doki annyit mondott, hogyha íve van a lázának (értsd úgy hogy reggel max hőemelkedés és estig fokozatosan kúszik neki fel) és nem ciklikus (hol magas, hol alacsony) akkor valószínű, hogy vírustól van a láz. Az a lefutása amit az előző válaszoló is írt, hogy kb 3 nap láz és utána kiütés. Nekünk azért venni kellett vizeletgyüjtő tasakot és ha ciklikussá vált volna a láza akkor a vizelettel, gyerkőccel a kórházba kellett volna menni, mert akkor lehet vmi más fertőzés áll a háttérben.

Ha továbbra is lázas maradna szerintem azért mindenképp mutasd meg a dokinak.

Jobbulást a picúrnak!

2012. dec. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Amit a többiek írnak azt 3 napos láznak hívják. Írd be így a google-ba. Nekünk is volt.
2012. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csak a 3 napos láz vált ki ilyet.. bármilyen vírus hathat így a gyerekekre és valóban olyan a kimenete mint a 3 napos láznak. A kisfiamnak még a torka volt hólyagos a lázon kívül (csak ugye vírusra nem adnak semmit)

4es válaszoló

2012. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hat ma voltunk orvosnál és Rozsahimlos a kicsi fiam mar 7 honaposan veletek történt mar ilyen?
2012. dec. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!