Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítitek el a tápszert...

Hogy készítitek el a tápszert babátoknak?

Figyelt kérdés

Csapvizet forraltok vagy ásványvíz (pl Jana Baby) és azt használjátok?


Mindig egy etetésre elegendőt forraltok ?


Olvastam hogy van aki leforral 1 napra elegendőt és termoszba teszi.


Hogy csináljátok?


2013. jan. 19. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

csapvizet forraltam, egy napra elegendőt. minden adagot frissen készítettem, annyit melegítettem a forralt vízből, amennyit pótlást adni akartam. a nap végén a maradékot kiöntöttem, másnap frisset forraltam.

szerintem felesleges termoszba tenni, annyi ideig nem marad meleg.

2013. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mindig egy nagy lábos vizet forraltam reggel és az elég egész napra. :)


Kétlányos 24hkm.

2013. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk annyiból könnyebb, hogy pontosan 4 óránként eszik, inkább később is, mint hamarabb, tehát előtudok készülni. Mielőtt enne, előtte 45 perccel felforralom a vizet, majd beleteszem a mamos üvegébe, ami nagyon jól tartja a hőt, mior megéhezik, belerakom a tápszert, összerázom és már eszi is. A reggeli volt neccesebb régebben, de annak is kiforralom este a vizet és reggel 8kor csak meglangyosítom és bele a tápszer. Csak este forralom ki előre sok idővel.
2013. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én babavízből készítem.
2013. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is babavízből készítem és mikróban melegítem.
2013. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 19. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
csapvízből,arra figyelj,hogy a babavizet is fel kell forralni,ha felbontás után 24 órával akarod felhasználni...
2013. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csapvizet forralok 1 napra elegendőt, majd amikor készítem a cumisüvegbe öntöm a szükséges mennyiségű vizet, rá a tápszert, összerázom, és megy a mikróba 30-40 mp-re.
2013. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!