Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Oscillococcuniumot adott...

Oscillococcuniumot adott valaki a babájának enyhe tünetekre vagy megelőzésre? Bevált? Hogy adagoltátok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én adom/adtam neki, megelőzésre heti 1, ha beteg és vírusos, akkor napi 3 adag 2 napig. Nekünk bevált, gyorsan kijött így két vírusból is.
2013. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de jó ezt hallani köszi :). örülök hogy nektek segített! milyen tüneteitek voltak?
2013. márc. 24. 10:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Láz, de az is max 39 fok, amit könnyen levitt a lázcsillapító, és emiatt bágyadt is volt. Doki egyik alkalommal sem talált semmit így vírusnak nyilvánította, de 2-3 nap alatt el is múlt. És ami még pozitív h többször voltunk mellette betegek, de ő nem kapta el! Remélem nektek is hatásos lesz! :)
2013. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szupi :) köszi remélem segít nekünk is. még nincsen nagyon benne, de nem is akarom hogy jobban belekeveredjen. jó egészséget Nektek!
2013. márc. 24. 11:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem,mert nekem nem vált be ha elkezdtem szedni rögtön beteg lettem.
2013. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem értem, hogy egy pézsmakacsa szívének és májának darálmánya 2000-szeres hígításban miért segítene bármilyen tünetek megszüntetésében, és a betegség megelőzésében.
2013. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Sőt, elnézést 20000-szeres.
2013. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Újfent elnézésért folyamodom, béna voltam. A gyógyszer C200-as, Szóval 1 hatóanyagrészecske 100 a 200-adikon oldatban van, nem írnék ide ennyi nullát:D
2013. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de látod mégis segít...
2013. márc. 25. 06:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Eddig nekünk is használt. Nekem is, sokkal hamarabb ki keveredek a betegségből, ha rögtön elkezdtem szedni és a pici is.

Bár én a lázat amíg nincs rosszul nem csillapítom, had végezze a természet a feladatát, a láz segíti az immunrendszer működését nem tanácsos elnyomni.

Egyébként, költségtakarékos, ha csak pár golyót szedtek ilyenkor a hatás így is megvan.


Aki pedig nem érti az ne használja, Ő szedjen gyógyszert v bármit akit ő ért.

2013. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!