Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Most mit csináljak? Fontos!...

Most mit csináljak? Fontos! Többi lent

Figyelt kérdés

A fiam 1 hete köhög, szerdán volt csak doki, bevittem, kapott gyógyszert,de antibiotikumot nem, mert csak köhögött, picit piros volt a torka, csütörtöktől 39-40 fokos láza volt, semmi nem vitte le, pénteken újra dokihoz vittem, kapott antibiotikumot, azóta szedjük, de még mindig változatlan az állapota, tegnap már nem volt lázas, ma megint kezdődik "elölről"...

Nincs ma a dokink, nem tudom mit csináljak.

Adjam tovább a gyógyszereket és majd csak meggyógyul vagy vigyem le a kórházba vagy mit csináljak??

Segítsetek!



2013. ápr. 29. 09:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
15 hónapos. az lemaradt.
2013. ápr. 29. 09:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem megijeszteni akarlak,nálunk is így volt.2x voltunk háziorvosnál,először semmit nem kapott csak Nurofent 3 napig,aztán visszavittem h még csúnyábban köhög,akkor már kapott ő is antibiotikumot,hörgőgyulladása lett....Másnap fulladással kórház :(

Ezt most nem azért írtam,hogy megijesszelek,csak jó odafigyelni.Ha aggódsz,és rosszabb az állapota,én ügyeletre vinném.

8 hós anyukája

2013. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp elvinném dokihoz,ha megint magas láza van.Valószinűleg más antibiotikum szükséges,meg majd az orvos látja és megmondja.Visszatérő láz sok mindent jelenthet,általában jót nem.Én mindenképp megmutatnám dokinak.És nem akarlak riogatni,csak elmondtam,hogy én mit tennék.Egészségügyis vagyok,és emiatt talán parásabb mint kellen,de jobb az óvatosság.
2013. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bevinném a kórházba. Akkor legalább te is megnyugodsz, még ha "feleslegesen" vitted volna be. És nem mellesleg a kisfiad is jobban lesz ha adnak valami mást, ami talán segít!
2013. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd kórházba.Tapasztalat
2013. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2013. ápr. 29. 10:16
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mit takar a "tapasztalat"?

Veled is volt hasonló?


Amúgy a páromat hívtam közben, elmondtam neki, hogy mit írtatok, azt mondta hogy "Annyira azért nem beteg, hogy kórházba kelljen vinni.."

Nem tudom, hogy hány hétig kéne 40 fokos láznak lennie ahhoz, hogy szerinte elég "komoly" legyen...:(

2013. ápr. 29. 10:38
 8/12 anonim ***** válasza:
vidd el dokihoz mindenképp... mia ilyen nem múló lázas állapottal voltunk fél évig... úgy kezdődött hogy magas láz 2-3 napig eltünt 1-2 napra és megint jött 2-3 napig vagy 1-2 hétig is akár... Azóta a 3 évesem cataflamozik ha belázasodik...
2013. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok gyerekes családapaként írom, mi ilyenkor kórházba vittük az épp beteget.
2013. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Remélem már elindultál! Az segít a gyermekeden, ha megnyugszol, és ott nyilván többet tudnak tenni érte, mint Te otthon!
2013. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!