Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Dr Gergely Edit gyermekorvos...

Lópaci kérdése:

Dr Gergely Edit gyermekorvos helyett kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindig, mintha futószalagon dobna ki a rendelőből és nem érdeklik a kérdéseim, észrevételeim. Nem hallgat végig és nem kellően kommunikál.

2013. máj. 30. 09:20
 1/4 Magyar Sarolta válasza:
Dr. Bartos Katalint, én a XVI. kerből hozzá hordom a fiaimat, de ki is jön házhoz. Nagyszerű nő és doki! A VIII. kerben rendel, de ez ne ijesszen meg!
2013. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Utánanézek. :)
2013. jún. 19. 11:10
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!

A Gergely Edit tényleg nem egy kedves nő, de nagyon jó diagnoszta, jó szeme van.

Én az kislányom autista, és ezt ő vette észre 2 hónapos(!) korában. Az nagyon nagy segítség volt.

Azóta is hozzá hordom a kislányom, mindig jól lövi be a dolgokat és alapos. Pedig a gyerek (7 éves) nem tud beszélni, tehát nem tudja megmondani hol fáj.

Szóval nem egy bűbájgizi, nem ápolja a mamák lelkét, az biztos, de jó szakember.

2013. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam róla, hogy jó szakember, csak az a gond, hogy nem érzem mindig. Igazából meg sem hallja, amit mondok. Már többször elhangzott, hogy tápszert váltunk, de mégsem történt semmi. Az ekcémára is már régóta használunk egy krémet és arra is volt egy váltási ötlete, de a végén azt is elvetette, várjunk még egy hónapot címmel. A gyerekem meg már véresre kaparja a fejét.

Én is észrevettem, hogy vannak akikkel kedves és kellően odafigyel, de valahogy minálunk ez nem megy. Más anyukáktól is hallottam már, hogy úgy éreznek, mint én. De köszönöm a választ.

2013. jún. 25. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!