Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tehetek a több napja...

Mit tehetek a több napja fellépő láz ellen?

Figyelt kérdés
Napi kétszer-háromszor kell lázcsillapítót adnom. Délben és estére midig felkúszik a láza. Ez 4 napja tart. Miért nem múlik már el? Orvosnál voltunk az betegsége első napján, kapott is gyógyszert, de a lázzal nem tudok mit kezdeni.
2013. jún. 16. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kapott? Lehet, hogy vissza kellene vinni, és kell antibiotikum. Vagy antibakteriális hatású szer (gyógynövény, akármi...)
2013. jún. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
adhatod felváltva is,egyszer kúp,aztán később kanalas.de ha nagyon magas,akkor hűtőfürdő is lehet.mennyi idős?
2013. jún. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ket evea lanyomnal csutortkon kezdodott. Penteken voltunk a gy.orvosunknal, aki atvizsgalta teljesen. Majd kozolte, hogy makk egeszseges a gyerek. Ezutan hazajottunk, nem kaptunk gyogyszert, csak kupot irt meg fel.

Estere a 38,2-rol 39,0 lett. Kozben rohogcselt, futkarozott, stb.. Mintha ket kulonbozo ember lett volna.

Ataludta az ejszakakat, majd szombat reggel uvoltve kelt. Megivott kapasbol vagy egy liter vizet. Tuz forro volt meg a talpa is. Rgybol beraktam ulofurdozni, majd megmertuk a lazat es 39,8 volt!!

Adtunk ra eg pelenkat es eg polot, majd irany az ugyelet.

Kozben elkezdett hatni a lazcsillapito. Az uvyeleten eljatszott, fel s ala rohangalt. Ott is megallapitottak, hog makk egeszseges. Bekuldtek minket a Madaraszba.

Ott voltunk kb. 10-tol delutan 5-ig. Semmit se ettunk, mert vert akartak venni es ahhoz kellett etkezes nelkuli 3 ora.

Majd nehezen levettek majd a vizeletet is. Vegre megebedeltunk..kakaos csigaval!!!

Du.5-re megjoztek a leletej es a lanyom makk egeszseges. Azt mondtak, hogy ok ilyet meg nem lattak.


Ma reggel meleg volt a feje, de a hoje csak 38.3...

2013. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az már jó, ha nem ment 39 fölé, akkor lehet, hogy csökken. Első válaszoló vagyok. Ha nem lesz olyan brutál magas, akkor még várd ki a holnapot, ha ennyire semmit nem találtak. Szegénykém... Javulást kívánok!
2013. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3. válaszoló! Nem irigyellek titeket. Nálunk is ez van, hogy jó kedve van, játszik, aztán jön ez a lázas állapot. 39 fölé még nem ment szerencsére, engem inkább az aggaszt, hogy több napja megy ez.

Jobbulást nektek!

2013. jún. 16. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok.amúgy van egy olyan betegség,h 3 napos láz.semmi egyéb tünet nincs a magas lázon kívül.a mi gyerekorvosunk sem tudta ezt a betegséget,a neten találtam rá,ott azt írták,nagyon sok gyerek átesik rajta,szóval nem értem,miért nem ismerik az orvosok.mi 1 évesen estünk át rajta..
2013. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!