Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Stressz miatt fellépő gyomorid...

Stressz miatt fellépő gyomoridegesség ill. hasmenés ellen milyen módszert, ill. gyógyszert tudtok ajánlani? Sürgős!

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, viszont OFF:

Ne stresszelj! Vagyis próbáld meg, bármilyen nehéz is. Tök mindegy, hogy család miatt, munka miatt, közlekedés miatt, stb.. Lélegezz mélyeket, számolj el 10-ig, annál tovább ne emészd magad. Mert szerintem aki stresszel az főleg olyan dolgokon kínlódik, amin maga nem nagyon tud változtatni. Ilyenek miatt stresszelni felesleges. Amin meg változtatni tudsz, mégha nehezen is, szépen lassan változtass. Gyógyszerektől csak begolyózik az ember...

2011. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyógyszert Lopediumot, de nem ajánlom...mert nem az okot szünteted meg, csak lenyomod a tüneteket.

tényleg a nyugalom segít, nekem is sokáig voltak ilyen problémáim, aztán reflexológushoz mentem, és az nagyon sokat segített

2011. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Levendula, citromtea. Ami a legjobban segitett nekem az a valeriana (orvosi macskagyoker) de nem ajanlom mert bar nagyon jol lazit de gyogyszer az gyogyszer sajnos. Teafu formajaban szereznem be eloszor, azert az megis zermeszetesebb mint egy komplex hatoanyag plusz mindenfele adalekanyagok amik osszetartjak a tablettat. Laktozt tartalmaz!
2015. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!