Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit lehet adni antibiotikumon...

Mit lehet adni antibiotikumon kívül mandulagyulladásra?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert doktornő szerint gyulladt volt a mandulája és irt fel rá Ospanox nevű antit, és szedtük már 5 napja és érdekes módon mikor visszamentünk a dokinőhöz akkor közölte vigyem el fül-orr-gégészhez mert gennyesnek látja !

Hát ez érdekes nem?

A tököm tele van azzal hogy felirnak csak hasraütésszerüen antit és foggalmuk sincs mire irják , mennyiből tartana egy rohadt pálcát elővenni és kenetet venni , és rendesen a a célzott bacira adnának antit nem igaz??!!

Nem akarok több antit adni a fiamnak milyen gyulladáscsökkentőt lehetne adni rá?

Pl van itthon Cataflam csepp!!Előre is köszönöm


2013. júl. 1. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A cataflam csepp elég erős, nekem legalább is kiüti a gyerekeimet! Illetve enyhíti a tüneteket, de nem hat a gyulladást kiváltó okra, ha gennyes, én lehet elvinném dokihoz, nehogy menjen a baci össze vissza a garatba, meg fülbe... nem tudom mennyi idős a gyerkőc, de a torokfertőtlenítés mehet neki, pl. tantum verde torokfertőtlenítő spray, a 20 hónapos lányom csak tátog neki, a fiam /4 és fél/ meg már elszopogatja a torokfertőtlenítő cukrot/tablettát (gyümölcsöset). Meg természetesen a C vitamin! ha nem akarod orvoshoz vinni ezeket tudod alkalmazni. Jobbulást!
2013. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!