Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hőemelkedése van a kisfiamnak,...

Hőemelkedése van a kisfiamnak, náthaszerű orrdugulással, ha reggelre lemegy a láza, ti elvinnétek bölcsibe?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vinném
2013. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, az ilyen szülőktől betegszik meg mindig a lányom a bölcsiben.

Ha már felmerül benned a kérdés, hogy vidd vagy ne, tedd a szívedre a kezed és gondolj bele őszintén. Te örülnél, ha az egészséges gyereked mellé bevinné egy anyuka az övét hasonló tünetekkel?


Pénteken zárt be a bölcsi, még ment a kislányom. Semmi baja nem volt, hétfő reggelre 39 fokos láza lett a benti "kicsit köhög" gyerekektől. Nagyszerű, pár nap múlva indulunk nyaralni, pont ez hiányzott..(


Gondolom sejted a választ!

2013. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az ovis kisfiamat csak akkor viszem be, ha legalább egy napot teljesen tünet mentes. Ha este lázas eszembe se jutna vinni.
2013. júl. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem gondolsz a többi gyerekre, akik így egy csomó bacit elkapnak, gondolj legalább a magadéra. Amikor neked be van dugulva az orrod, előző nap még lázad volt, nem érezted jól magad, mennyire lenne kedved társaságba menni? És milyen lesz a picinek, aki egészen biztosan nem érzi magát tökéletesen, hogy anya betegen lepasszolja?
2013. júl. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem akartam indulatokat gerjeszteni a kérdésemmel, csak kíváncsi lettem volna a véleményetekre.pont nem olyan anya vagyok, aki beviszi a gyerekét betegen, talán a kérdést tettem fel félreérthetően. Természetesen nem vittem ma bölcsibe és már nem is viszem a héten, sajnos fentebb is ment éjjel a láza, de most már sokkal jobban van.:)

ilyenkor mindig itthon tartom, amíg teljesen rendbe nem jön, de igen, sajnos a bölcsiben mindig vannak beteg gyerekek, olyanok is akik gyógyszeres kezelést kapnak. de én már nem hibáztatom az anyukákat, higgyétek el, tényleg van , aki egyszerűen nem tudja megoldani. az emberek féltik a munkahelyüket, főleg ha egyedülálló anyák. Pl. ma nekem is határidős munkám lett volna, kellemetlen volt reggel telefonálni, hogy nem tudok bemenni dolgozni.dehát ez van, nekem a gyerek egészsége az első.

2013. júl. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!