Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt mellékhatása nálatok a...

Volt mellékhatása nálatok a Menigitec oltásnak? 19 hónapos a kislányom 20-án megyünk nyaralni a tengerre. Előtte vagy utána adassam be?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mind a két gyerekemnek 13 hónaposan adattam be. Semmilyen mellékhatása nem volt, egy kis hőemelkedést leszámítva.
2013. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted beadassam neki nyaralás előtt? Az eddigi oltásoknál sem volt nagy gond max. pici hőemelkedés.
2013. júl. 3. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Az oltás után mennyivel indultok nyaralni?
2013. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kb. 2hétre rá. Most a a héten gondoltam hogy beoltatom és 20-án indulunk.
2013. júl. 3. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha 20-án indultok nyaralni, akkor ezen a héten is beadadhatod neki az oltást vagy jövőhéten, a Meningitec oltás már 1 éves kor alatt is adható. Ha két héten belül beadatod, a mellékhatás (ha lesz) 20-ig bőven előjön.
2013. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!
2013. júl. 3. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik lányomnak sem volt tőle mellékhatása.

De ha lenne is, az csak aznap vagy max másnap.

Adasd be nyugodtan nyaralás előtt.

2013. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!