Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztalt anyukák, láz,...

Tapasztalt anyukák, láz, meleg, hasmenés esetén a tej (tápszer) is folyadéknak számít?

Figyelt kérdés
Lázas volt a kicsi és ment a hasa, vizet, teát alig tudtam beadagolni még fecskendovel sem, viszon a tápszert megitta, kb 3x120 ml-t, kb 2 nap, 8 honapos. Tudom, hogy a hasmenésre nemigen használ, de mivel étvágya volt, és az egyetlen folyadék, amit elfogadott, hagytam...Ha kiszáradás veszélyeztetett volna, azt észre lehet venni?
2013. júl. 8. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen ilyenkor ez is folyadéknak számít.

Nagyon jó hogy ennyit megivott/megevett.

Normafloret nyugodtan belekeverheted.

2013. júl. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, folyadék. A Normaflore-t tényleg keverd bele. Persze nem a legjobb a tápszer, mert ugye attól megint megy a hasa. Próbáltad a HIPP ORS innivalóit? Rossmanban, gyógyszertárban kapható, direkt hasmenésre van.
2013. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!