Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyümölcsbe rakok tápszert...

Ha gyümölcsbe rakok tápszert (azért raknék bele, mert a 7 gabonás pépet ebben kell feloldani) akkor attól nem lesz hasmenése 8 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
ha csak simán a gyümölcsbe szórom, az is jó? mert attól félek, akkor túl tömény lenne, és akkor valamivel higítani kéne a pépet; meg amúgy is azt írja a doboza, hogy anyatejbe vagy tápszerben kell feloldani...

2013. febr. 3. 09:47
 1/5 A kérdező kommentje:
pl: körte + pép, vagy szilva + pép
2013. febr. 3. 09:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, ha csak simán a gyümölcsbe szórod, én mindig abba szoktam. Mondjuk az adagolási útmutatót nem szoktam nézni, hanem csak szórok bele amennyit gondolok. Pár percet várni kell mikor beleszórtad, mert idővel besűrűsödik, szóval mindig csak picit szórj bele, és később nézd meg mennyire lett sűrű, hogy kell-e még bele esetleg, vagy elég.

Nem valami gazdaságos egyébként, mert elvileg felbontás után csak 3 hétig használható fel, nálunk sosem fogy el annyi.

2013. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig csak gyümölcsbe tettem, nem fontos hozzá tápszer. És ha lezárod a tasakot, hűtőbe teszed, bármeddig eltarthatod, mindig egy kicsit vegyél ki belőle mindennapi használatra. (gyermekorvos mondta)
2013. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pedig tápszer helyett, csak langyos babavízbe keverem bele a gabonapépet, megfelelő állagra, majd utána keverek hozzá gyümölcsöt. De korábban volt, hogy csak simán a gyümölcsbe szórtam bele.
2013. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. febr. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!