Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Olyat lehet kérni a dokinál,...

Olyat lehet kérni a dokinál, hogy a 15hós és a prevenár oltást külön kapja meg a gyerek? Fontos!

Figyelt kérdés
A mi dokink szabin van és ez a doki azt mondta,hogy egybe adja be a ezt a 2 oltást! amit én nem szeretnék engedni,minimum 1 hónap eltéréssel szeretném! Nem emlékeztető lenne a prevenárból,most kapna csak 1-et.(direkt megvártuk,hogy elmúljon 1 éves)
2013. júl. 8. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én gyerekorvosom megkérdezte, hogy egybe vagy külön adja-e be, de én egybe adattam be, mind a két gyerekemnek, semmi probléma nem volt.

A Prevenart 2 hónaposan elkezdtük, így 15 hónaposan már az utolsó adagot kapta.

Szerintem lehet kérni, hogy ne egyszerre adja be az oltást.

2013. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem lesz kérdés. Nem járulok hozzá, hogy a kötelező 15 hóst és a prevenárt egyszerre adja be. Engedélyed nélkül semmit nem tehet!!!
2013. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De jött ilyen hülye dumával,hogy az ÁNTSz-nek hogyan számol el,meg több ezer gyerek így kapja meg stb.... és azt nem tudom,hogy pl 16-17... hósan is belehet e adatni a prevenárt? Mert ugye mindig valami kötelezővel adják. vagy pár hónaposan a kötelezőkkel vagy 15 hósan 1x.
2013. júl. 8. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 évesen kapott egyet
2013. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig a kötelezőkkel adják be. A mi lányunk 9 és 10 hónaposan kapta. Ez az oltás nem kötelező, ha nem kéred be sem adhatja, hiába erősködik. Ha meg máskor akarod, akkor elviszed később.
2013. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A prevenar 3. részoltását 2 éves korig kell megkapnia. Tehát simán lehet kérni, hogy ne egyszerre kapja. Nálunk alapból megkérdezik, hogy hogy szeretnénk.
2013. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De Ő csak 1et kap a prevenárból,mert elmúlt 1,így csak 1 "jár" neki,1 éves kor alatt kell 3. Azért tettem fel akérdést,mert mondta ez a doki,hogy vannak protokollok,hogy mikor lehet beadni.jobban örülnék ha mondjuk 16 hósan kapná.....
2013. júl. 8. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán közlöd, h azt nem kéred és kész. Majd viszed a saját dokidhoz és ő beadja amikor szeretnéd.
2013. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!