Oltástól előfordulhat?

Figyelt kérdés
15 hónapos oltásra készülünk,eddig minegyiknél lázas lett.Azt mondták erre készüljek,mert durvább lesz mint többi .MMR és Prevenar együtt lesz.Volt akinél nagyon lázas vayg egyéb gond lett?
2013. júl. 14. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem sok baba van az ismeretségi körömben, és az én lányom is most kapta a múlt héten ezeket, így megkérdeztem őket is, és egyiküknél sem lett semmilyen mellékhatása, pedig ezek hallottam, amiket te is írsz. Egyébként nálunk is volt hőemelkedés a szuriknál, itt eddig semmit nem tapasztaltam.

De a doki egyébként azt mondta, hogy ennél nem egyből jelentkezhet a láz, hanem 8-10 nap múlva...hát ez a héten lesz, meglátjuk, de szerintem nem lesz semmi gond. Kiütések fordulhatnak még elő állítólag.

2013. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,akkor reméljük a legjobbakat :)
2013. júl. 15. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd, h külön adják be pár nap/hét eltérésel. Az MMR mellékatásai nem azonnal jelentkeznek, hanem 1-2 héttel elcsúszva
2013. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! 1. válaszoló vagyok

Nálunk ezennel letelt a 10 nap, amit a doki mondott, hogy előfordulhat láz, kiütés, és semmi nem volt az ég egy adta világon! :) Szerintem nincs ok az aggodalomra, és egyébként mindkettőt megkapta a lányom is :)

2013. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!