Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit vegyek az ELOCOM krém...

Mit vegyek az ELOCOM krém helyett? Atópiás jellegű kiütésre kell.

Figyelt kérdés
Eddig ez volt, de állítólag nem a legjobb. Van valami más szteroid tartalmú nem túl drága krém, ami használ is?
2013. júl. 22. 07:32
 1/6 JnéHN ***** válasza:
Nekünk ez semmit sem segített. Én First-tel fújtam és elmúlt. De kérdezz meg egy bőrgyógyászt.
2013. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, most néztem, hogy ez az Elocom nem az, amire gondoltam. Én a gyógyszertárilag kikevert Elocomos krémre gondoltam. 100 g-os kb. 1300 ft körül szokott lenni. Ez is szteroidos krém. Megnézem azt a sprayt, amit ti használtok.
2013. júl. 22. 08:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül ez a First spray? Én a neten 6600 ft-ért találtam, de nem tudom, hogy az-e az.
2013. júl. 22. 08:46
 4/6 JnéHN ***** válasza:
Igen az az, de nézz szét vaterán, teszveszen, mert ott is bontatlan csomagokat szoktak olcsóbban adni.
2013. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Decubal teljesen tünetmentessé tette az ekcémát. Persze zuhanyszűrő, antiallergén fürdető és olaj, mosógolyó és mosószóda, öblítéshez ecet. Semmi tejtermék. Nem egyszerű.
2013. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tamás Úr válasza:
Locoid-ot vagy Advantan-t javaslom, ha még nem próbáltad.
2013. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!