Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hol vettétek ezeket?...

Kismamák! Hol vettétek ezeket? Digitális lázmérő, textilpelus, eldobható melltartó betét, mellbimbó védő krém, szoptatós melltartó?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Digitális lázmérő gyógyszertátrban kapható, Textil pelus kínaiba, eldobható melltartó betét akármelyik szupermárketben (tesco,Lidl) mellbimbóvédő krém gyógyszerárba, szoptatós melltartó kínaiba :D

Én megkérdeztem a védőnőtől ő mondta, azt mondta textilpelenka tescoba is megtalálható még :)

2013. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

digitális lázmérő -- gyógyszertár

textilpelus -- hipermarket

eldobható melltartó betét -- hipermarket

mellbimbó védő krém -- nem volt nem kellet

szoptatós melltartó -- akkora méretet nem kaptam ami kellet volna :-) alapban 85-90 H-I a méretem, szülés utána ez is kicsi volt hetekig amíg be nem állt a tej

2013. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Digitális lázmérőnk nincs, én az analógot szeretem, még van egy régi higanyos, mint a szemem fényére úgy vigyázok...

Textilpelust örököltünk, ill. anyukám varrt méterben kapható anyagból és egy csomagot vettünk babadiszkontban, mert az első babám annyira bukós volt, hogy kellett úgy 30 db.

Melltartóbetétet a dm-ben vettem, saját márkásat, ár-értékaránya nagyon jó szerintem.

Krém: első babával Bepanthent kentem rá, de tök felesleges volt, később sosem használtam rá semmit. A rászáradó anyatej-nyál keverék a legjobb!

Melltartót vettem babadiszkontban Anitát (Elefáni) és Triumphot is kettőt.

Nekem hamar az lett, hogy a legkisebb kosaras is túl nagy volt, így később sport melltartót hordtam (vannak csinosabbak is) és azt húztam fel... :o) Illetve télen rugalmas pamut alsó trikóban volatm, állítható vállpánttal, és azt meg lefelé húztam szoptatáskor.

2013. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Digitális lázmérő: bababoltban, gyógyszertárban. Én Brendonban vettem. Érdemes megnézni, hány másodpercig mér, mert gyógyszertárban nekem 60-asat adtak, addig a baba nem bírja ki szerintem a popsiban a mérést. Én 8 másodperceset vettem.

Textilpelus: bababoltban, de van bármelik hipermarketben.

Melltartó betét: drogériák, bababoltok, hipermarketek.

Mellbimbó védő: bababoltban és gyógyszertárban.

Szoptatós melltartó: bababoltban és a Triumphban. De láttam a H&M-ben is. Illetve most fogok rendelni neten is.

2013. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Analóg hőmérővel 3 percig kell mérni popsiban, kibírják a babák. (Nálam már a 3. is...)

2013. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Digitális lázmérő: gyógyszertárban

textilpelus,: vateráztam

eldobható melltartó betét: moshatót vettem használtan vaterán

mellbimbó védő krém: nem vettem

szoptatós melltartó: ezt sem vettem, hanem könnyen félrehúzható top-ot vettem

2013. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!