Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 14 hónapos babámmal vérvételen...

TLTR kérdése:

14 hónapos babámmal vérvételen voltunk múlt héten, vérszegénység gyanúja miatt. Reggeli után mentünk, a kiértékelés 9.8-as cukrot mutatott. Lehet ez diabéteszre utaló jel?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A cukrot éhgyomorra szokták vizsgálni.Nem mondták,hogy ne etesd meg előtte?
2013. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vérszegénység gyanúja miatt mentünk. A következő vérvétel csak jövő kedden lesz, ezért tettem fel a kérdést.
2013. júl. 23. 11:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Értem.Tulajdonképpen étkezés után megemelkedik a vércukorszint.Múlik azon is,mit evett.Szerintem magas ez az érték,nem mondtak semmit?
2013. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7 fölött magas étkezés után.
2013. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyit mondott a doktornő, hogy magas és újabb vérvétel szükséges. Amúgy nincs elhízva, 82 cm és 9.5kg. Viszont még szopizik, hajnalban és elalváshoz, ez vajon közre játszhat?
2013. júl. 23. 12:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Családban,rokonságban van esetleg cukorbeteg?Tünete a diabétesznek lehet az acetonszagú lehelet és az állandó szomjúságérzet.Tapasztalsz esetleg ilyet?
2013. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egybébként ag szoptatásngak semmi köze hozzá.(az összes válaszoló voltam)
2013. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Családban 2-es típusú volt. Aceton szagot nem érzékeltem. Inni nem iszik sokat (mármint többet), ezért sem tudom, hogy miért lehet ez. Desszertnek ezentúl csak gyümölcsöt fogok neki adni, remélem a következő mérésnél nem lesz ilyen magas. Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 23. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel családon belül már van diabétesz,jobb megvizsgálni a kicsit,pláne most,így.Lehet,hogy reggelire magas cukortartalmú ételt kapott,vagy egyszerűen rosszul reagál a szervezete a cukorra.Vérszegénységről kiderült valami?
2013. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A többi értékei jók voltak. Az orvos azért aggódott, mert nagyon fehérbőrű, emiatt küldött minket vérvételre.
2013. júl. 24. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!