Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vérszegény volt a terhessé...

Aki vérszegény volt a terhesség első harmadában lett vmilyen baja a babának?

Figyelt kérdés
Most olvastam h lassíthatja a központi idegrendszer fejlődését.

2013. júl. 12. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmm kamaszkoromtól vashiányos vérszegény vagyok, elég durva értékeim voltak, sok változást egy gyógyszer se okozott, és az okát se találták meg, pedig szépen átvizsgáltak. A babámnak viszont semmi baja, pedig neurológián is voltunk. Ha megnyugtat, orvosoddal beszéld meg, és ő biztos ajánl vmit.
2013. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nem lesz gond, de ezt te is tudod csak orvos tudja rendesen elmondani mi is lehet a következmény. Én is durván vérszegény és vashiányos vagyok. A fiam is az lett, de egy vas kúra rendberakta. Azóta semmi. Nem maradt el a többi gyerektől. Sőt!!! 3,5 hósan fordult meg 8,5 hósan indult el egyedül és ez nem a bútortól butorig indulás, hanem mikor kapaszkodás nélkül járja körbe a házat. Most 4 éves és kb. Ügyesebb és okosabb is valamint makacsabb is mint a többi 4 éves. Kivülről tudja a Petőfi Sanyi: Arany Lacinak című versét és már versmondón is volt. Szerintem az idegrendszere rendben. Remélem meg tudtalak kicsit nyugtatni.

4 , 1 éves fiúk Anyuja

2013. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is vashiányos vérszegény voltam végig a terhesség alatt, pedig szedtem a vastablettát. A babám is vashiányos vérszegény lett, már egész pici babaként vaspótlás kellett neki. Fél évig kapta a vasat (folsavval és c-vitaminnal együtt), és szépen feltöltődtek a vasraktárai. Szépen fejlődik, nincs vele probléma, sem idegrendszeri, sem más.
2013. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj, olyan jó h pozitív történeteket írtatok, kicsit megnyugodtam:)
2013. júl. 12. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!