Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Most mit fognak csinálni a...

Most mit fognak csinálni a kukacával?

Figyelt kérdés
5 éves fiamnak eddig szépen feljött a kukaca,és most pár fürdetésnél mindig amikor oda kerül a sor közli anya ez a buta nem akar feljönni,azt hittem hülyéskedik,de a papa is mondta a telefonban,mert most nála nyaral!nos én a körömvirág krémet javasoltam addig is amig nem jön haza mivel, mikor először a sebészeten jártunk a dokinő is ezt mondta!Ugy félek hogy felrántják neki mint az állat és vérezni fájni fog szegénykémnek?aki volt hasonló helyzetben kérem irja meg mit csináltak!köszönöm előre is!
2013. júl. 26. 06:27
 1/8 JnéHN ***** válasza:
AZ én fiam 3 éves és múlt héten voltunk urológusnál. Egy vékony kis fém kampóval benyúlt a bőr alá és felszedte a letapadt bőrt. Számolni kellett, hogy hány sec alatt van meg, ami kb. 8 volt. Fájt neki. Utána kamillával kellett mosogatni. Mivel éjszakára kell még pelus ezért este olíva olajjal kellett leönteni. De neki nem csípett pisilésnél. Inkább lelkileg viselte meg.
2013. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Nalunk a kukaccal halat fognak.....ami a fiadnak van az: PENISZ
2013. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 JnéHN ***** válasza:
24%
Lehet ez neked vicces, de ez egy szülőnek nem. A magyar nyelvben pedig pont az a szép, hogy egy dolgot többféleképpen is meg tud nevezni.
2013. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen "kukacosak" vagyunk, az nem penisz hanem pénisz. És örülök hogy én oszthatom meg veled először ezt a hírt, de a kisfiúk nemi szervét így szokták hívni.
2013. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2 válaszoló örülnék ha a kérdésemre válaszolnál ha van tapasztalatod de látom ez nem az erősséged tehát kérlek ha piszkálódni akarsz azt tedd máshol!!

Egyébként ha egy 15 éves fiuról lenne szó nyilván nem hívnám kukacnak ,de igy egy 5 éves kisfiuról van szó!

Aki válaszolt a kérdésemre annak köszönöm szépen!!

2013. júl. 26. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nem tunne fel alapbol nem hasznalok ekezetet...de egyebkent latinban sincs

egy apolo :)

2013. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire rámész a részletekre kedves ápoló, akkor a pénisz latinul penis

egy védőnő:-)

Kedves kérdező, hogy van a kisfiad?

2013. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem mond a papája semmit ,szerintem nem is foglalkoznak most azzal ,majd hazajövünk és megyünk a sebészetre az a tuti aztán meglátjuk mi lesz!

Egyenlőre kenegetik a körömvirágkrémmel és lehet jó azért nem szólnak róla!

2013. júl. 30. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!