Kisifamnak hasmenése van?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos kisfiamnak 2 napja Suprax-ot írt az orvos, mellé Normaflore-t, ma van a 3. nap, mai nap 3 alkalommal is volt széklete, korábban 3-4 naponta. Szerintetek az antibiotikum az oka? Ez ilyenkor velejáró vagy mellékhatás? Gondolkodom bevigye-e az ügyeletre. Nem lázas, hőemelkedése sincs, hangulata elfogadtható.

#Suprax #hasmneés
2013. aug. 3. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom a normaflore-tól is hasmenést kap. mennyit adsz neki, mert abból egy ilyen kicsinek, csak nagyon keveset szabad...

Ha iszik rendesen, akkor sztem ne vidd az ügyeletre, de esetleg felhívhatod őket, hogy mi legyen?

Nagyon vizes a kaksi?

2013. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vizes a széklete, ugyanolnyan mint máskor csak több alkalommal , napi 1 Normaflore-t adok.
2013. aug. 3. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

húha..sztem az nagyon sok...

nekem 2 éves a lányom, és a dokim 1 üveget 2 napra kell beosszam.

Tehát napi 2x1/4 üvegcse.

Remélem érthető..és ő 10 kg...

A kisfiad mondjuk 6-7kh, tehát neki is bőőőőven lég ennyi sztem..d.e kérdezz rá telón a dokidnál..

sztem ettől lehet neki...

2013. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!