Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5 éves kislányomnak a lábujjai...

5 éves kislányomnak a lábujjai között tyúkszem nőtt (tuti az egyik cipő a ludas). Hogyan lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
Biztos hogy tyúkszem, mert bőrgyógyász ismerős megnézte, ő azt is mondta, hogy a bőrgyógyászaton nem foglalkoznak ezzel (nem szedik ki), inkább pedikűrös. A lányom persze hallani sem akar kiszedésről. Egyelőre próbálkoznánk valami szerrel, tapasszal. Eddig Keralittel kenem, de nem látok javulást, egy kicsit kiszárította, de nem tűnik úgy mintha ki akarna jönni. 2 hete jelent meg.
2013. aug. 3. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a tapasz nem segit jön a edikűrös, amugy nem fáj a tyúkszem kiszedés hacsak enm angyon mélyen van,, de az a két ujja között tuti nincs méllyen.
2013. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor egy darabig rátérünk a tapaszra, s ha az sem hoz eredményt, akkor muszáj lesz szakemberhez fordulni.
2013. aug. 3. 19:23
 3/4 fastresponse válasza:
Nekem a talpamon volt elmentem a sebészetre és leszedték. Kaptam beutalót és leszedték. Mondjuk nekem mélyen volt. Mindegy próbálják meg. :)
2013. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem az újjaimon voltak és vannak is.

Magától el szokott múlni de aztán megint jön ki egyre több.

Gondolom ahogy az ember egyre több és több tárgyhoz nyúl hozzá.

Gyógytermékszaküzletekben lehet rá kapni kenőcsöt :) meg a körömvirágkrém is jó rá,esetleg orvoshoz menni vele.


14/L

2013. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!