Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Dr. Kelemen Anna (gyermek) neurológussal (OITI, Pető, Epi-help) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
10 éves kisöcsém epilepsziás majdnem születése óta (koraszülött volt). Dr. Neuwirth Magdolnához (Bethesda) jártunk eddig, de sajnos az utóbbi években nem vagyunk vele megelégedve, mert bár súlyos állapotokhoz tényleg nagyon ért, de a kevésbé súlyos problémákkal nem foglalkozik (pl. hogy egyre romlik a testvérem iskolai teljesítménye, koncentrációja, gyakran nem érezzük megfelelőnek a gyógyszereket, de mégis 10 éve ugyanazokat szedeti stb.). Van valakinek tapasztalata Dr. Kelemen Annával kapcsolatban? Esetleg ajánlanátok más neurológust, aki a "kisebb" problémákkal is foglalkozik?

#epilepszia #neurológus #Dr. Kelemen Anna
2013. aug. 4. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 17 éves korom óta vagyok epilepsziás. Kb. 20 éves korom óta járok Dr. Kamondi Anitához. (OITI)

Csak jót tudok róla mondani.

Nem tudom, hogy ez segítség-e, hiszen gyerekről van szó, de hátha...

[link]

2013. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!