Van itt olyan, akinek a gyereke szemén Árpa volt és nem múlt el több hónap alatt sem?

Figyelt kérdés
voltunk a háziorvosnál, 1 hónap után továbbított szemészetre. Több féle homeopátiás később pedig erősebb készítményt próbáltunk, de az árpa nem múlik. Azt mondják műteni kell, bódításban végzik. Menjek bele a műtétbe, vagy vigyem esetleg fel a Heim Pál kórházba, hátha tudnak valami más megoldást?? (3 éves a fiam)
2013. aug. 15. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem mutottek 15 evesen... En tobb mint egy evig hordtam a szemhejjam belsejen.. Egyszer csak elkezdett gyulni egyre nagyobb puklim lett a vegere kb mint egy szem lencse... Karistolta a szemem mintha mindig szempilla lett volna benne+ omlott a konnyem.


Nekem nem boditasban csinaltak (gondolom azert mert en csak nem kapalodzok 15 evesen az asztalon...) kaptam 3 erzestelenito injekciot egyet szemoldokhoz egyet halantekhoz es egyet orrnyereghez. Ezek elzsibbasztottak akkor a szemhejjamba is kaptam (azzal egyutt rohadtul fajt, hogy mar el voltam erzestelenitve)


A szemhejamat valamivel felfele kiforditottak es 30 perc alatt kesz is volt... Utana csepegtettek kremeztek, lekotoztek amit petcekig nyomott egy doki hogy a verzestol ne legyen monoklim (igy is lett de hosszuhajam volt amivel eltakartam) masnap vettuk le a kotest folyamatosan folyt a szemembol valami sarga szmotyi azt mondtak tisztul az arpa... Csepegtetni es kremezni kellett 1 hetig.

Fajni abszolut nem fajt masnap se!


Nekem azot ha arpa jon addig szadizom mig ki nem durran...

2013. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igen, azért kell altatni, mert még kicsi. :-(

Végülis felhívtam a Heim Pált, ott is azt mondták, van aki évekig "hordja" az Árpáját. Azt mondták, ugyanazt ajánlanák ott is, mint amit idáig csináltunk a szemével. Ajánlották, hogy még várjunk, habár szerintem csak az időt tologatjuk, hogy később műtsék. Ennyi idő után esélytelennek látom, hogy kifakad.

2013. aug. 15. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Epp aktualis nalunk is.

1.5 honapja van 3.5 eves lanyomnak.szeptember kozrpen kell visszamennunk szemeszetre es mutik ha nem mulik el addig :(

2013. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ti milyen szereket kaptatok idáig?? Apis volt a homeos bogyó, meg még valami, de nem ottnoról írok, nem emlékszem a nevére.

Septosyl kenőcs, valamint floxal csepp és floxal kenőcs volt a köv. lépés. Naponta 1x-2x borogattam (már nem látom értelmét), de változás nem történt. Május óta van meg az árpája. :-(

Ha mégis elmúlik valamitől,kérlek tájékoztass. Ha nem, akkor meg a műtétről kérnék szépen beszámolót!!

2013. aug. 15. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!