Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat a kötelező oltás be NEM adatása?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 23:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%

Angliaban szokas ez... Passizv vedelem... Te nem oltatod be de masok igen... Bizol benne hogy nem terjed majd jarvany mert tobb az oltott mint a nem oltott... Aztan amikor elterjed valami betegseg pl a szamarkohoges akkor mindenki oltat rogton..


Elhiszem hogy felelmetes... De hidd el regen nem volt ilyen fejlett a tudomany... Szerinted belenk mit nyomtak vedooltas gyanant? Nem csak aluminiumot... Elunk nincs bajunk.. En mindent beadattam ami kotelezo+ agyhartya gyulladss elleni+ tudogyulladas elleni es rotst is.

2013. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
66%
Remélem hogy elveszik a gyereked, te meg börtönbe mégy, és ez még a obbik eset. Mert pl az is előfordulhat, hogy elmentek nyaralni pl egyiptomba, és az oltatlan gyereked difftériát kap és meghal. Kár hogy hülyeség ellen nincs oltás, neked jó lenne. Rettentő önző, korlátolt, és undorító dolognak tartom, hogy arra alapozva hogy a társadalom és a gyerekek nagy része oltott, ezért nem terjednek a potenciálisan halálos betegségek, egyes szülők nem akarják oltatni a gyerekeiket. Költözz olyan helyre akkor ahol nem kell, és nézd végig ahogy meghal. Isten barma.
2013. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted ha súlyos méreganyagok lennének a kötelező oltásokban, akkor mi lenne itt???? Kicsit bele kéne gondolni. Akkor valószínűleg folyamatosan arról hallanánk, hogy xy gyereke súlyosan megfertőződött az oltástól, ab gyereke meg még rosszabb.... Én semmi ilyet nem hallottam. Persze, nyilván elvétve sajnos okozhat panaszt az oltás, de ott szerintem is már valami másnak is kell lennie a háttérben. Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy pontosan milyen következményekkel jár számodra a be nem adatás, de nyilván nem véletlenül kötelező, a kötelező dolgok be nem tartása szankciókat von maga után mindenféle esetben. 5 éves kislány anyukája.
2013. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
28%

14: "Tőle vennétek el a gyerekét, mikor igazat ír?????? Ha meghal a kisfiam a kötelező oltás miatt, akkor ki fogja nekem azt jóvá tenni és hogy?"



Ha pedig 1 helyett meghal 1.000, megnyomorodik 50.000 akkor azt ki fogja jóvá tenni és hogy???? (főleg, ha a tiéd is közte van)


Nézegesd ezt a képet, szeretnéd ha többet nem lenne kötelező oltás és újra retteghessünk ilyen betegségektől? [link]

2013. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14!


Utana kene jarni, hogy nem-e krupp jott neki elo... Az altalaban 3 eves korig szinte minden gyereknel kijon...

Az en Fiam is kruppos, pont egy hete ahogy bejott a huvosebb ido ki is utotte... Fulladt kohog alig kap levegot..

Sooldatos hidegparaval inhalal, prednisolon kupot kap ejjelre hogy ne fulladjon meg es ventolinnal fujunk...


A gyereked teljesen makk egeszsegesen kapta meg az oltast?

De ha igy fullad (es ilyen meg sose vol elotte) en mar reg korhazba vittem volna pulmonologiara, hogy osszeszedjek a tudejet!

A krupp el tudja vinni a gyerekedet... Ne otthon apolgasd, ha nem birod kezelni...

Elsore nem is megy ez senkinek (hacsak nem te is ilyen gyerek voltal...) en fulladtam 2 lepes utan mert a tudomet kifarasztotta...

Nekunk minden eszkoz meg van ahhoz, hogy itthon a korhazunktol 60km-re kezelni tudjam ot... Neked is adott ehhez minden, hogy fulladosan otthon tartsd?

2013. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
A laz is tokeletesen beleillik a kruppba
2013. szept. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja es egy jotanacs! Ha fullad vidd hideg levegore... Mindegy hogy a fagyasztoba dugod a fejet vagy levegore viszed csak a lenyeg a beszukult horgok nyugtatasa... Nyitsd ki egesz napra az ablakot oltoztesd be a gyereked es ugy legyen egesz nap... Tavaly telen mikor korhazi ugyeletre vittuk a gyereket a doki annyit mondott hogy hazaenged minket, ha kinyitunk ajtot ablakot hogy a hideg levegot szivja... Melegitoben 2 takaroval aludtunk... De egyet se kohogott a Fiam!

Ha ilyenkor ablakot becsukod vagy ne adj isten befutesz ra siman elteheted labalol a gyereked.....


Ha kruppos akkor viszont amint jon egy tartosabb enyhules utani hideg, ismet ledonti ot a krupp... Telen mi 1 het itthon 3 nap ovi... Ott futenek ezerrel a tobbi gyerekre, az en gyerekem meg nem birja a melegbol a hidegbe dolgot a kruppjaval..

2013. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt az ikerparos tortentetet en is olvastam, de az csak anekdota. Oltass! Nem veletlenul tuntek el a betegsegek!
2013. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
A kruppra allitolag meg jo a hideg parasito. Probalta valaki esetleg?
2013. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

van hideg párásítónk de az a levegőbe párásít...

nekünk ez van:

ezzel a pipa végével párásítom a szobát [link]


ezt az arcmaszkot akkor használjuk ha nagyon fullad...


[link]


Pulmonológián írták ki nekünk 3500 at fizettem érte ott helyben... amúgy 19-70 ezerig van az ára... a mi gépünk philips közép árkategóriás 35 lett volna 90% támogatást kaptunk recepttel...

2013. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!