Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok kötelező oltások...

Használtatok kötelező oltások után homeopátiás levezetőt?

Figyelt kérdés
2 hónapos oltás előtt állunk. Most kapjuk a DPT+IPV+HIB védőoltást, plusz hozzá még Pneumococcus elleni védőoltást is beadatom, orvos javaslatára. Aki használt levezetőket, mi a vélemény erről? Belázasodott a baba? Lett vmi mellékhatása? Köszi szépen a válaszokat előre is!

#oltás #kivezető #levezető
2013. ápr. 11. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ennyi oltást kapott?

én csak kettőre emlékszem összesen!

a pneumococcus benne volt.


megírnád, hogy ezek milyen oltások?

2013. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: tehát nem kapott semmit, nem lázasodott be szerencsére.
2013. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de lehet, hogy ennyi volt, csak két szurira emlékszem.
2013. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom már a 3. oltássorozatán van túl, sosem volt hőemelkedése se tőle, viszont a rá következő estéket mindig átaludta ami szuper nekem :)
2013. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kötelező oltás ( a BCG), 2,3,4,18 hós korban a torokgyík-merevgörcs-szamárköhögés, járványos gyermekbénulás, ingluenza okozta gennyes bakteriális agyhártyagyulladás.. Nem kötelező oltás a pneumococcus, rota, meningococcus, bárányhimlő, kullancs, influenza elleni védőolt. én ebből a pneumococcus-t és a meningococcust szeretném (ajánlja a doki is és a védőnő is) beadatni. a első baktérium tüdő-, középfül- és agyhártgyagyulladást, valamint szepszist okozhat. az utóbbi agyhárgyagyulladást és szepszist okozhat a baktérium. Kíváncsi vagyok olyan véleményére is, aki beadta. Milyen volt utána a kicsi? Tudom nem feltétlenül lázasodik be, lesz pöttyös, vagy étvágytalan. Nem tudom.. jó- e ha beadatom.
2013. ápr. 11. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Én a pneumococcus-t adattam be, mert ingyen volt, de mint írtam, semmi baja nem volt a lányomnak tőle.

2013. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!