Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nálatok is van hasfájás+hányás...

Nálatok is van hasfájás+hányás+láz járvány, vagy csak a mi ovinkban "divat" ez? Mi ennek a betegségnek a neve?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs, bár ez nem jelent semmit, mert a mi ovinkban nem szokás értesíteni a szülőket a járványokról.
2013. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismerős! Én is a folyosón tudtam meg másik anyukáktól, hogy a gyerekem nem elrontotta a hasát pénteken, és attól volt lázas, hanem járvány van. Más gyereken is végigment a hétvégén és ma is sokan hiányoztak. Azon már nem is csodálkoztam, hogy mára a kicsi is belázasodott. :-( Csak érdekel hogy máshol is van-e ilyen betegség?
2013. szept. 10. 12:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Járvány van!! Bács megyéből írok és a fiam az iskolát most kezdte de már beteg.. Láz és kemény hasmenés, hányás nincs...szombat óta.. A nevét nem tudom..
2013. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Én Fejér megyei vagyok.
2013. szept. 10. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Őőő, azért kedves kérdező, arra azért gondolhattál volna, hogy egy sima otthoni gyomorrontástól nem lesz lázas egy gyerek, nyilván az oviban kaphatott el valamit... Ezt azért gondolom magad is gondolhattad volna...
2013. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szolnokon van, az egész családon végigment az utóbbi két hétben. Ismerősök is panaszkodtak, felnőttek is.
2013. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti: képzeld a gyomorrontástól is felszökhet a láz, főleg kisebb gyerekeknél... -.-
2013. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös. Tudod a gyerekek nem egyformák. Lehet hogy a nagy átlagnak nem okoz lázat egy gyomorrontás, de az én nagyobbik fiamon bármilyen betegség is jöjjön ki, azt láz is kíséri. Legyen szó torokgyulladásról, megfázásról, gyomorrontásról. Sőt, akárhány foga is bújt ki, előtte napokig lázas volt. A kisebbik fiam nem ilyen. Nála ha már lázas, akkor baj van.

Szóval köszönöm a kioktatásod, de mostmár talán magad is belátod hogy egy kicsit meggondolatlanul ítélkeztél felettem.


A többieknek köszönöm! Már a kicsi is lázas és hány :-(, úgyhogy a mi lakásunkban már biztos kitört a járvány. Csak apa el ne kapja, mert akkor aztán vége a világnak. :-)

2013. szept. 11. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk tudtommal az ovinkban nincs (Bp. XVI. kerület), azonban az én lányomnak sikerült bekapnia másfél hete, 4 napig volt lázas, 2x hányt és kb. 1 hétig volt hasmenése. Nálunk volt székletvizsgálat is, campylo baktérium, de spontán gyógyult, nem kellett antibiotikum. Jobbulást nektek! 5 éves kislány anyukája.
2013. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!