Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi baja lehet 8,5 hnapos...

Mi baja lehet 8,5 hnapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam 8,5 hónapos , 10,5 kg . kb 3,5hónapos kora óta hozzátáplálunk . Kicsinek nagyon hasfájós volt de szerencsére elmúlt. Mostanáig... kb 3 hete újra nagyon fel van puffadva én is hallom ahogy dolgoznak a kis belei , nem tud rendesen aludni este(csak este jelentkezik) pedig eddig átaludta az éjszakát. Széklete egy nap 2*3* is volt nem kemény , most kb 1 hete fekete színű és kemény. Mivel én is laktózérzékeny voltam most próbálunk neki adni 2 napja laktózmentes tápszert de semmi hatása. Hőemelkedése is volt (nekem is) .A gyerekorvos csak cataflam-ot írt nem mondott semmit hogy mi lehet a baja. Nem szívesen adnék neki ilyen erős gyógyszert. Elmegyünk egy másik orvoshoz is mert nem értek egyet a mostanival csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Mi lehet a baj? Esetleg más is járt már így? Foga 3 van neki látszólag nem jön most egy sem. Bocsi , hogy hosszúra sikerült:)

2013. aug. 28. 20:36
 1/3 anonim válasza:

Szerintem lehet hogy valami vírus. Épp most hallottam, hogy a kollégák között kereng megint valami hasmenéses dolog. Többeknek vagy gyerkőcük, tőlük kapták el.

Szerintem jól csinálod, hogy más dokival is megnézeted. A lányomat a gyerekorvos folyton antibiotikummal tömködte, mire teljesen nulla lett az immunrendszere. Aztán nem is adtam be neki amit az orvos felírt, hanem én is mástól kértem segítséget. Azóta teljen rendbe jött.

2013. szept. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szimpor válasza:
Nézd meg van e tápszerben glutén. A tünetei gluténérzékenységre is utalhatnak.
2013. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon úgy néz ki , hogy a tejpép a ludas.. Nem adtuk neki ,4nap után rendben volt aztán próbaképp megint mire kb 3óra múlva fekete vízes hasmenése volt másnapra kipattogott a homloka. Most 2hét szünet aztán megint adom neki ,hogy biztosak legyünk benne.
2013. szept. 5. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!