Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bélfertőzés gyanújával kórházb...

Babi0906 kérdése:

Bélfertőzés gyanújával kórházba meddig tarthatják a 16 hónapos kis fiamat?

Figyelt kérdés

15 hónapos oltás után 8 nappal belázasodott a kis fiam majd másnap reggel hasmenése lett. A láz 2 nap alatt elmúlt a hasmenés pedig ma 6 napja tart. Orvos szerint az oltás hatása. Smecta port használtunk de tegnap még így is 8 kakis pelus volt. Nem híg-vizes ha nem nyálkás. Eleinte zöld és bűzös volt de ma már kis nyálkás barna kaki vér csíkokkal (2 ilyen pelus volt ma)

Elvittem az orvoshoz aki szerint valószínű a bélfertőzés (elvittem egy kakis pelust). Holnap reggel vinnem kell a székletmintáját és ha megint lesz benne vér akkor be kell vinni a Szent László kórházba. Azt mondta,hogy ha egyből megcsinálják a Rota vírus vizsgálatát akár egyből haza is engedhetik. Ha még sem akkor hány napig tarthatják bent? Én bent lehetek vele? Általános állapota jó, eszik-iszik-játszik-táncol, láza nincs, éjjel alszik.



2013. szept. 16. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A Szent Lászlóban pont nem voltunk, de más kórházakban kimondottan kérik, hogy valami szülő/ nagy szülő maradjon bent a gyermekkel szerintem itt is ez lesz. Mi a Bethesdában és a Hem Pál ban voltunk ezen a két helyen végig bent lehettem a gyerekkel. (mandulaműtét, lázgörcs) Nagyon kedvesek voltak. Szerintem nem fogják bent tartani, ha bent marad akkor is remélhetőleg csak 1-3 nap. Ami még félő, hogy nehogy kiszáradjon, esetleg emiatt is bent tarthatják, de (mi is ezért voltunk egyszer bent mert majd nem kiszáradt) de csak 1 éjszakát töltöttünk bent másnap jöhettünk haza, csak infúziót kapott.
2013. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat iszik. Én nem nevezném kimondott hasmenésnek. Kis nyálkás adagok,mint ha pukival kicsúszna valami. Persze az első két nap az rendes hasmenés volt. Normaflort adok neki meg normalyd-et írt most fel a doki.

Én nagyon félek a kórháztól!! Egyedül meg pláne nem szeretném ott hagyni :(

Remélem itt is bent lehet szülő! Köszönöm a választ!

2013. szept. 16. 20:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltunk a Lászlóba. Nagyon kedvesek voltak és a félelmeim ellenére nagyon kultúrált hely. Szerencsére nem tartották bent. Azt mondták,hogy már kifelé jön belőle és,hogy nagyon jó állapotban van, láztalan így nem igényel kezelést.
2013. szept. 19. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!