Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves kislányomnál este...

3 éves kislányomnál este fürdés után vettem észre, hogy nagyon piros, gyulladt váladékos a punija, törlésre vérzett, nem akar pisilni, ordit, voltatok már így?

Figyelt kérdés
Délre kaptunk időpontot a gyermeknőgyógyászati rendelésre .
2013. okt. 7. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel ez valamilyen fertőzés.

Vagy húgyúti vagy hüvelyi, esetleg mindkettő.

Nem kapott mostanában véletlenül antibiotikumot? Mert az nagyon gyakran, még gyerekeknél is idéz elő hüvelyi fertőzést.

Illetve hát egy húgyúti fertőzést sem nehéz sajnos összeszedni.:(

A fiamnak volt húgyúti fertőzése, neki a kukija váladékozott, ő antibiotikumot kapott urológián.

A rokonunk kislányának volt gombás fertőzés a nunijával, ők pedig gombaölő krémet kaptak.

2013. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kap rá gyógyszert és rendben jön, de mindenképp orvosnak kell látnia.
2013. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom szegényt,kapott reggel Algoflex szirupot ,bementem Neogranormonnal ahogy a doktornő tanácsolta reggel a telefonban,de még így is azt mondta,hogy soha többet nem pisil majd .

Az előbb már adtam neki a tavaly ősszel kapott ,hűtőben tárolt Cataflam cseppből .

2013. okt. 7. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz semmi komoly baj!
2013. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogy soha többet nempisil majd ? Ember akkor itt nagy a baj mert pisilni kell menjetek azonnal a kórház sürgöségi osztályára mire akart az a doktórnő kmilyukadni és ha ennyire súlyos hogy ne adj isten tényleg élete végéig csö lesz neki mért nemt utalta a kórházba. jelentsd fel csak azt a doktornőt !!
2013. nov. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!