Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van olyan vény nélkül kapható...

Van olyan vény nélkül kapható mellkaskenőcs, amelyet 11,5 hónapos kisfiamnál alkalmazhatok?

Figyelt kérdés
Este ki szoktam porszívózni az orrát, de néhány napja többször arra ébredünk, hogy nem kap rendesen levegőt az orrán, sír, frusztrált. Vannak ezek a mentolos mellkaskenőcsök megfázásra, gondoltam ez segítene neki. Úgy tudom, hogy van ilyen készítmény ekkora babáknak is, amit a hátukra kell kenni lefekvéskor, de nem tudom, hogy mi. Más tünete nincsen...a nyűgösségen kívül, amit a kialvatlanság okoz. Illetve jól tudom, hogy ekkora babánál a Nasivin 0,01-es orrcseppet kell venni? Még ezt sem kellett használnunk. Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 9. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Baby Luuf Balzsam! Nekünk ez van, én szeretem, de van Wick is a patikában, az nem tudom milyen, én ezt szoktam használni.
2013. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A wick eszembe jutott, de amit találtam leírást, abban csak 4 éves kor felett ajánlják...vagy elsiklottam valami felett.

Amit ajánlottál, szuper lesz köszönöm!

2013. okt. 9. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
ekkora babának már nyugodtan adhatod a 0,2-es Nasivint. Most használjátok valamennyit, a nagyja úgyis megmaradna, úgyhogy nincs értelme 2 hét miatt 0,1-est beszerezni.
2013. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást!
2013. okt. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!