Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mivel tudnám megelőzni a...

Mivel tudnám megelőzni a betegséget? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20 hónapos. A papa most telefonált a munkahelyéről, hogy taknya nyála egybefolyik. Tegnap, illetve ma reggel még semmi baja nem volt. Szerintetek vegyek a fiamnak valamit, sikerülhet megelőzni, hogy elkapja az apjától?

2013. okt. 10. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
béres csepp c vitaminnal.Gondolom már több mint 10 kg,szóval nyugodtan adhatsz neki.Kb 2,5 éves volt a fiam mikor először kapott,most 3 és eddig 4x tuti megcsíptük a náthát még az elején.
2013. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A papa már biztos, hogy tegnap is hordozta magában a betegséget.

Adhatsz C vitamint, hogy erősítsd a fiad immunrendszerét (és magadnak is).

2013. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Béres csepptől félek, mert úgy hallottam az étvágyat is csinál. Az én fiam amúgy is egy hústorony:)

mellesleg tegnap és ma diétán van a legényke, mert egy jóképű hasmenésen van túl.

A C vitamin jó ötlet, azt szerzek be magunknak.

2013. okt. 10. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon jó evő,mégsem dobta meg az étvágyát...viszont a 2-3 hetes takonykór helyett 3-4 napig folydogált az orra.Mindegy,a te döntésed csak leírtam:)

1.

2013. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, megfogadom a tanácsaitokat, hamarosan indulok a patikába. Köszönöm szépen!
2013. okt. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!