Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Elkapja a babám tőlem mindenké...

Elkapja a babám tőlem mindenképp a betegséget? Fáj a torkom meg érzem hogy kezdek beteg lenni. Én ismerőseim bölcsis gyerekétől kaptam el de a babám is ott volt neki még nincs baja.

Figyelt kérdés
Nem szóltak persze hogy beteg az egész család......
2013. jún. 6. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hónapos se volt a fiam amikor apa haza hozott egy erősen fájós köhögős, 39 fokos lázas valamit.A 2 éves lányom, a párom, mindenki ki volt.Én felhívtam a védőnőt, és mondta hogy szoptassak nyugodtan, mert nem probléma..sőt.Végül is csak egy éjszakára lázasodott be, de az se volt vészes..Összesen 1 lázkúpot kapott, és másnap reggel semmi baja nem volt..Bezzeg mi..majdnem egy hétig szenvedtünk..Főleg én, mert a szoptatás miatt szinte semmit nem vehettem be, csak algopirynt. :( Hát nem volt kellemes. Figyeltem hogy ne puszilgassam a kicsit..Végül is nem volt vele baj, mert sokat aludt..inkább a kislányom miatt aggódtam, mert elég rosszul viselte.

Ja és moss nagyon sokat kezet!!!

2013. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előszöris, ha betegek vagytok kezeljétek magatokat. Kezdődő megfázásnál, torokfájásnál nyugodtan használhatsz homeopátiás kezelést. A babát pedig szoptathatod nyugodtan. Nálunk is volt ilyen. Apa meg én szenvedtünk, a gyerek meg élt és virult.
2013. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
11 hónapos lesz nem szopizik már.
2013. jún. 6. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most is köhögök, nem is kicsit, a gyerek (15 hónapos) meg virul. Már nem az első eset, hogy beteg vagyok, a férjem náthás, és a kislány nem kapja el. Nem szoptatok, tehát nem is emiatt van.

Ne aggódj, ha még náthás is lesz, sajnos amíg felnő lesznek sokkal komolyabb bajok is.

2013. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!