Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit csináljak már megőrülök?...

Mit csináljak már megőrülök? Köhögés

Figyelt kérdés

Kislányom 15 hónapos az oltást nem is kapta meg mivel folyamatosan taknyos és köhög!!

Már 2 hete folyamatosan szívom az orrocskáját ,köhög de nagyon amikor alszik mintha meg akarna fulladni ,de nem ébred fel rá csak én vinnyogok mellette mert annyira sajnálom!

Kedden voltunk orvosnál azt mondta nem látja betegnek ,orrfolyás most normális !

Köhögésre meg acc köptetőt adok reggel csak ,estére meg csillapítót!!

jelenleg nincs pénzünk de mit ajánlotok háti gyógymódot!!

Azért nehéz mert nappal hurutos a köhögése és éjjel meg olyan száraz semmijen!!

Nem értem ezt az egész köhögéses témát!!

Nem kruppos !!


2013. okt. 24. 12:01
 1/6 anonim válasza:
éjszakára kamillás borogatás a torkára biztos segít meleg, langyos kamillás borogatás továbbá napközben meleg teáztatás
2013. okt. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagymatea!!!! Legjobb és nem kerül semmibe. A hagyma száraz burkolatából forrázatot csinálsz, hagyod állni egy kicsit majd leszűröd. Ezt itasd vele. Semmi különösebb íze nincs, ízesítheted is. Pár nap és elmúlik a köhögés. Az acc-t ne add neki csak a csillapítót, 2x5 ml-ben.
2013. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek akkor lehet az acc től köhög

és ha nem adnám nem is köhögne ,??

Jézusom én csinálom rosszul?!Hagymateát a fiamnak adtam a kicsinek még nem ,van itthon méz is azzal csinálok neki !!

2013. okt. 24. 12:35
 4/6 A kérdező kommentje:

Calcimusc jó lehet éjszakára?

Vagy fenistil csepp?

2013. okt. 24. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyobb, de iszonyat sokat köhögött. Háziorvos szerint orrszívás, köptető és majd az idő megoldja, amúgy semmi baja. A gégész szerint meg baktériumos fertőzés, két napja kap gyógyszert, sokkal jobban van. Én egy pont után már nem bízok a háziorvosban.
2013. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg szörcsög röfög a kislányom ,mitől ha állítólag tiszta a tüdeje ,stridor lehet ?

a kisfiamnak is volt és állítólag majd kinövi

2013. okt. 24. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!