Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek a gyermeke laringitys-r...

Akinek a gyermeke laringitys-ra (gégegyulladás) hajlmaos volt, mi segített, és mikorra nötte ki a betegségre való hajlamot?

Figyelt kérdés
Kislányom 4,5 éves és még mindig mindenfajta betegségnek amit elkap, laringithys a vége. Iszonyatos, majd megfullad éjszakánként, kapja a szteroidokat, állandó vendégek vagyunk a pulmonológián, az óvodát nem bírja. Nagyon el vagyunk keseredve.
2013. nov. 8. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 alkalommal is. Volt kórbázban, 2-3 évesen, aztán már nem is fordult elő sokszor, de kb. 5-6 éves korától egyszer sem. Most 12 éves.
2013. nov. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
N, már gépről vagyok. Szóval 2 éves kora körül kezdődött, abban az évben kétszer i volt kórházban 3 napot. Utána már ha egy kicsit köhögött, akár normálisan is, vittem egyből orvoshoz, a Rectodelt kúp meg ment egyből. Ezután a 2 alkalom után nem is volt annyira ugatós a köhögése, és ennyire rossz már nem lett a helyzet. Néha még előfordult, 4-5 éves koráig. Azóta Hála Istennek semmi, pedig már 12 éves, de szépen kinőtte. Nektek is hasonló "kinövést"!
2013. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Nálunk egyelőre semmi remény. Sőt a kicsi most 2 éves, ő is ugyan ez. Sajnos még nem látom a fényt az alagút végén. :-(
2013. nov. 9. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!