Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen immunerősítőt használsz...

Milyen immunerősítőt használsz gyerekednek? Ajánlanád?

Figyelt kérdés

Kisfiam bölcsibe megy januárban, akkor lesz 2 éves. Hál istennek, eddig nem nagyon volt beteg. 1-2 nátha, meg hasmenése volt csak. Dokihoz is alig járunk. Arra gondoltam, valami immunerősítő jó lenne, hátha nem lenne sokszor beteg a bölcsiben. Akkor megyek vissza én is dolgozni, félek, gond lenne az otthonmaradásokból. Ti használtok/használtatok ilyen készítményeket? Kinek mi vált be? Véleményeket, tapasztalatokat várok.


Köszönöm



#immunerősítő #bölcsödekezdés
2013. nov. 23. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 2 éves,1 hónapja kezdte a bölcsit.

Az Immunotrofina szirupot ajánlotta az orvosunk,napi 1x 2,5 ml-vel éhgyomorra.

Mivel ő bölcsőde orvos is,hiszek neki és nagyon sok jót hallottam erről a készítményről és nem tűnik rossznak.

Én ajánlanám!

2013. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!