Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyerekednek milyen...

3-4 éves gyerekednek milyen immunerősítőt adsz ami bevállt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Multikid vassal, plusz Cebion cseppek. Ezen kívül naponta 1 alma. Ez nálunk bevált, ugyanis idén 1x volt beteg, de az is 2 napig tartott! Üdv.
2011. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi multivitamint (multi tabs immuno kid) adunk neki, valamint kúraszerűen broncho vaxom port (ez immunerősítő orvos írja fel). Ezen kívül szerencsére sok gyümölcsöt is eszik.
2011. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom közösségbe jár. Sajnos a betegségek elkerülhetetlenek akármilyen immunerősítőt adsz, max azt befolyásolják, hogy milyen lefolyású lesz a betegség, és mennyi idő alatt lábal ki belőle a picike.

Mi nem voltunk bölcsisek, most kezdte a nagyobbik az ovit szeptemberbe. Én Flavocelt adok neki és mézet minden nap.

Eddig egyszer hiányzott a három hónap alatt, és két nap alatt kijött a betegségből. Nem volt láza, csak hőemelkedése..piros volt a torka..nem kellett gyógyszert adni neki. A kicsi még egyszer sem volt beteg. :)


szerintem mi nagyon jól bírjuk..de ez gyerek függő is. Nekünk úgy látszik ez elég amit adok neki. Reméljük így is marad. :)

Betegségmentes téli időszakot kívánok!

2011. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is immuno kidet adok 3 éves fiamnak. Szeptember elsején kezdte az ovit, most volt először beteg. Vasárnap este belázasodott, hétfőn elvittem a dokihoz, vírusos torokgyulladás. Aznap még volt egy kis láza és náthája, kedden már semmi baja nem volt azon kívül, hogy az orrá kellett fújni/porszívózni.
2011. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Béres csepp 3 c-vitamin
2011. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!