Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez ugye nem normalis egY...

Ez ugye nem normalis egY anyukatol?

Figyelt kérdés
A pici napokig fosott, hanyt, hiaba mondta neki a nagymama es az orvos, h picit tegye felre az elveit es vizen kivul adjon szorpot, edes teat, gyumolcslevet a gyereknek, mert azt szivesebbwn meginna, es akkor nemszarad ki. Senkire nem hallgatott, mar korhazban vannak.
2013. nov. 27. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát figyi,3 sorból azért elég meredek lenne megítélni egy anyukát...

lehet ígyis-úgyis kórház lett volna a vége,ki tudja.De persze jó az,ha az ember nem ragaszkodik foggal körömmel az elveihez,főleg ilyen esetekben!

2013. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy anyukának rugalmasnak gondolkodásúnak kell lennie. Igen, van, hogy félre kell tenni az elveket!
2013. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy jobban megitta volna. lehet azt sem fogadta volna el és akkor szintén kórház a vége. Mivel nem próbálta ki ezért nem itélhetitek el. Ha az lett volna hogy kipróbálja és azt issza a gyerek de mégsem ad neki az más, de akkor sem 100% hogy megussza a kórházat.
2013. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha szandekosan nem adott neki mas folyadekot az mar veszelyeztetes.
2013. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

A szívesebben meginná, rossz érv és nem is állja mrg a helyét. Az én lányom másfél éves koráig, csak a vizet fogadta el. Pedig bele esett egy kiadós hasmenésbe, aminél az ásványi anyag pótlás szempontjából jobb lett volna a tea, cukorral lehelletnyi sóval. Ha a pici hány, akkor amúgy is elsősorban a hányást kell megállítani. Ha azt nem sikerül akkor nagy eséllyel kiszárad a gyerek. Igyon vizet, teát, bármit.

A kórháztól meg nem kell félni, kap néhány infúziót, gyomorbacit és hazaengedik.

2013. nov. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
En is, az en gyerekem került mar korhazba kiszaradassal es ott konkrétan azt mondta az orvos, hogy hányás, hasmenés eseten csak vizet adjak neki...... Mellesleg nem írtad, higy mekkora a gyerek - az enyém ket eves volt, egyik délutántól másnap reggelre száradt ki ugy, hogy közben négyszer voltunk az ügyeleten.
2013. nov. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hónaposan kapott el egy hasmenést, akkoriban ő is csak vizet ivott, megpróbáltam a teát, de nem fogadta el, a vizet viszont igen, ráadásul több vizet megivott akkor, mint normál esetben. Répalevet is próbáltam (ors 200), de azt sem fogadta el, utána hónapokig nem ette meg a répás dolgokat, mert megundorodott tőle. Mi nem kerültünk kórházba. De egyébként a tea ellenére is simán kórházba kerülhettek volna, ezt nem tudhatod.
2013. nov. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én adtam neki minden szart, mégis kórház lett a vége :-( Aztán meg hetekig szenvedtünk, mire újra elfogadta a vizet.
2013. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tehát szerintetek az anyukát felmenti az a lehetőség, hogy esetleg a gyerek el sem fogadná a szörpöt, édes löttyöket, HA megpróbálná...

Ez érdekes érvelés.

Magyarul, ha bárkinek leáll a szíve (gyerek, felnőtt, mindegy), akkor nem is kell elkezdeni az újraélesztést, mert esélyes, hogy úgyis meghal???

Én szerintem éppen azért rossz anya az ilyen, mert meg sem próbálta az édes innivalókat (pedig orvos is kérte tőle).

Az én gyerekeimnek is szeretek inkább vizet adni, de mikor betegek, akkor csak szörpöt hajlandóak inni. Hát azt kapnak csakhogy meglegyen a folyadékpótlás.

2013. nov. 28. 09:22
 10/15 anonim ***** válasza:

A szó elallast marhára nem kellene ide keverni, pláne hogy a kisgyereket egy rosszul végzett szivmasszazzsal simán meg is ölheti a hozza nem értő.....

Amúgy ha orvosi utasítás ellenére nem adott neki édes löttyöt, akkor majd elszámolás a lelkiismeretével.

2013. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!