Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a csináljak vigyem orvoshoz...

Judit0809 kérdése:

Mi a csináljak vigyem orvoshoz ha olyan mintha fájna a babának a lázmérés?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak (15 hónapos) megakartam mérni a lázát a popsijába ahogy szoktam! (Bekrémezem a popsiját és a lázmérőt is!) Eddig semmi gond nem volt vele! Most viszont ahogy bedugtam a lázmérőt egyből sírni kezdett! Úgy mintha nagyon fájna neki! Ilyenkor mi a teendő vigyem orvoshoz?

2013. dec. 16. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mérd a hónaljánál, ha zavarva a végbelében.

Én a kezdetektől a hónaljnál mérem a fiam hőmérsékletét, itt is pontosan meg lehet mérni és nincs kellemetlen procedúra.

2013. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
miért nem használnak az anyukák infrás lázmérőt? Teljesen felesleges a baba popsijában turkálni a lázmérővel.
2013. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hónaljaban mérem már 4-5 hónapos koruk óta, nem biztos, hogy fáj neki, de lehet nem tetszik és sírással fejezi ki. Egyébkétn van infrás lázmárőnk, de nem a pontásságáról híres, csak éjszaka használom.
2013. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fiam négy éves,volt már párszor beteg,de soha egyetlen alkalommal sem turkáltam a lázmérővel a fenekében.tökéletesen meg lehet mérni neki hónaaljban is,minek kitenni a fenékben mérésnek
2013. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kell orvoshoz vinni!Egyszerűen próbáld meg a hónaljánál mérni vagy vegyél digitális lázmérőt amivel a szájában is megtudod mérni.És lehetséges hogy azért sír mert hát nem kellemes érzés.
2014. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokan írtátok hogy miért turkálni a baba popsijába mért nem a hónaljába mérem a lázát!! Hát megfogadtam!! Most sajnos bekerült kórházba a kisfiam!! Ott kérdezték hogy hol mérem a lázát mondtam hogy a hónaljába!! Na ott meg azért csesztek le hogy ilyen pici babának még a popsijába kell mérni a lázát! Mert ott mér pontosan!!!!
2014. ápr. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!