Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Használ valamit a sószoba...

Használ valamit a sószoba (sóbarlang, sóhomokozó? Kisfiam az ovi óta állandóan taknyos, bedugul az orra, köhög, stb. Érdemes elhordanom?

Figyelt kérdés
Most elkezdtünk egy 10 alkalmas bérletet, kétnaponta viszem 1-1 órára. Nálatok jó volt valamire?
2014. jan. 13. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk határozottan igen. A nagyobbomnak is, meg a kicsinek is, nekik az utolsó évében kiépítettek egy sószobát a bölcsiben, ahová heti 2x ment minden csoport, ebben az időszakban egyszer sem volt komolyabb orrfolyása vagy köhécselős betegsége és az egész intézményben megfigyelhető, hogy leredukálódott a taknyosodás...!
2014. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is nagyon bevált!
2014. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Igen, állítólag nagyon jó és ajánlják.

Én is készülök elvinni majd a 2,5 éves lányomat (bölcsis) csak úgy. Igaz ő Forever Kids multivitamint kap és nekünk bevált. 3 hónapja szedi és azóta 1× sem volt beteg.

2014. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már csak ebben bízom, nem akarom őt állandóan gyógyszerekkel tömni. :(
2014. jan. 13. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia nem tudom szükség van e sóbarlang ,sószobára ,el kell menni ,drága stb...

Én az 5 éves kisfiamnak csak ugy magamtól vettem egy sópipát ,és simán 4 nap mulva hurutosan kezdett köhögni ,és utána 2-3 nap és teljesen meggyógyult:

Tehát szerintem simán jó ez is ,ja és nem beszélve sok beteg gyerek közé vinni a sóbarlangba mert gondolom azok vannak egy ilyen helyen!!

Szép napot

2014. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Itt olyan sószoba van, ahova egyszerre egy család mehet be, tehát nem idegenekkel vagyunk, csak a kisfiam és én.


A sópipát már mástól is hallottam, azt hiszem ki is próbáljuk. Köszönöm!

2014. jan. 21. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Na az jó ha csak egy család mehet be!!!
2014. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!