Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nálatok is ez a helyzet? 4 és...

Nálatok is ez a helyzet? 4 és 2 éves gyerekem van. December eleje óta állandóan betegek. Lázasak felváltva, náthásak, köhögnek. Egy halom gyógyszert megettek, sajnálom őket. Kapnak vitaminokat is. Már teljesen kivagyok

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Fél évvel fiatalabbak a gyerekeim, de dettó. Tavaly sem volt vasegészségük, de amióta oviba jár a nagyobbik, egyszerűen katasztrófa. Most épp hörghurutjuk van, bő egy hónapon belül másodszorra szednek antibiotikumot. Ismerős ajánlott nekünk valami iszonyatosan drága hiper-szuper multivitamint, azt állítja, hogy az ő gyereke azóta nem beteg soha, hogy azt issza, hát nekünk nem jött be. Egy hete nem voltak már a levegőn, egész nap tévét néznek, mert legalább addig sem szenvednek aktívan, de ömlik a takony az orrukból, kegyetlenül köhögnek, a nagyobbik láza minden éjjel felment közel 40 fokig. Ma éjjel nem, most a kicsinél kezdődött ugyanez.

El vagyok keseredve, rossz nézni, ahogy szenvednek. Az pedig már csak hab a tortán, hogy én is mindig elkapom tőlük, és tök betegen virrasztani a két beteg gyerek mellett elég idegörlő.

2013. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha vigasztal ugyanez van nálunk is:( 3 és másfél évesek és még közösségbe sem járnak, mégis:(

Én is totál beteg vagyok+ ezek a fárasztó éjszakák, soha nem lesz már vége??

2013. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy csemetem van. Nemreg mult 3. Oviba is jar. Mi gykorlatilag november eleje ota masfel 2 hetente valtottunk a virusok kozott. Mostmar jobban van - lekopogom - de az orra meg mindig folyik. A repertoarban a hanyos hasmeneses virus vitte a palmat...en is elkaptam es szo szerint 2 hetig ment a hasunk...orvoshoz nem vittem, mert virus es minek?! Adtam neki es magamnak probiotikumot es elektrolitos vizet....kaptam egy csoda aloe veras receptet azt is adom neki...javulgatunk...
2013. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az immunrendszerüket lenne célszerű megerősíteni gyógynövény és természetes alapú vitaminokkal, minőségi, nagy csíraszámú, többféle hasznos bélbacit tartalmazó probiotikummal.Ezek sok ismerősöm családjában segítettek már.Jobbulást!
2013. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kitartás mindenkinek!!!!!!!!
2013. dec. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!