Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A kötőhártya gyulladás megelőz...

A kötőhártya gyulladás megelőzhető?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha a tünetek még nem jelentkeztek, tehetünk valamit, hogy "kikerüljük"? A bölcsinkben több gyermeknek is kötőhártya gyulladása van, ma tudtam meg. Kikerülhető, vagy tuti belekerülünk mi is?

2014. jan. 15. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, nagyon fertőző, kiskoromban nekünk is állandóan végig ment az osztályon. Szerintem vedd ki legalább erre a hétre. Akkor tudná csak kikerülni ha nem érintkezik a többiekkel , nem dörzsöli a szemét, de ilyen nem várható el egy bölcsistől
2014. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De még nem értünk a beszoktatás végre:((((
2014. jan. 15. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem kislányomnál szokott gyakran elöjönni. a kisfiam még sose kapta el tölle.de nekem is mondták, hogy fertözö. szemcseppet adnak rá, meg éjszakára krémet.egy pár nap, és rendbejön.
2014. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!