Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csecsemő Uh. Szűrést a TB...

Csecsemő Uh. Szűrést a TB állja beutalóval? És ha igen kinek hol sikerült? Mert nekem mindenhol fizetősnek mondták ahova telefonáltam.

Figyelt kérdés

#beutaló #Csecsemő Uh. Szűrést #És ha igen kinek hol sikerült
2014. jan. 24. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
MÁV kórházban 2 éve ingyenes volt.
2014. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott kötelesek ingyen megcsinálni ahova tartozol. Kérdezd meg a háziorvost hogy hova tartoztok.
2014. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van olyan hely ahol fizetni kell érte, de ha az orvos ír beutalót (megfelelő diagnózissal) akkor ott sem kell fizetni.

Ha legközelebb telefonálsz diktáld be a diagnózist is és akkor kiderül kell e fizetned azon helyen.

2014. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 éve még nem kellet fizetni érte heimpálban
2014. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pesten nem tudom, hogyan működik, de nálunk Keszthelyen automatikusan UH-zák az újszülötteket pár naposan az újszülött osztályon ingyen. Ha valami eltérés van és kontrollra kell menni, akkor a gyerekorvos ad beutalót a következő UH-ra, és az is ingyenes. Ha valaki Z.egerszegen szül (ott pénzért lehet kérni csak az UH-ot), és ott mondjuk nem UH-zták meg, akkor a gyerekorvos ad beutalót, és Keszthelyen megnézik ingyen.


Szerintem bárhol is laktok, ha a gyerekorvos ad beutalót az UH-ra, akkor ingyen megcsinálják, ott ahova területileg tartoztok. Mindenképp a gyerekorvostól lenne érdemes ezt megkérdezni.

2014. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Heim Pál kórházban 9.000 Ft a hasi UH és akkor nem kérnek beutalót. Ha beutalód van akkor bemondod a diagnózist és megmondják kell e fizetned.

Attól is függ, hogy milyen UH? (hasi, csípő, koponya)

2014. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, azt még elfelejtettem írni, hogy nekünk csak azután adtak koponya UH-ra időpontot amikor bemondtam a diagnózist. Egyúttal a hasi UH-ot is megcsinálták.
2014. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!