Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit használhatnék 2 éves...

Mit használhatnék 2 éves fiamnál, akinek le van rakódva a váladék, és köhög?

Figyelt kérdés
Kb. két hete köhög, nappal nem annyira, inkább hajnalban, reggel. Kapott dokitól gyógyszertári köptetőt, de nem nagyon használt, ott van neki a váladék. Néztem köptetőket, rá van ugye írva, hogy köpje ki, ha feljön, de nem hinném, hogy neki még el tudnám magyarázni, hogy ezt tegye. Illetve a lándzsás útifű szirupra gondoltam, de ugye az köhögésre van, szóval nem igazán tudom, mit vegyek neki, amitől felszakadna a váladék, és nem köhögne.

2014. febr. 3. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

a váladék akkor tud felszakadni ha köhög

a lándzsás útifű jó lesz

2014. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Sinupret csepp nagyon jó a váladékoldásra.
2014. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fluimucil. Nálunk nagyon bevált
2014. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fentiek, plusz Salvus gyógyklíma.
2014. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Az én lányom asztmás, és mi Kecskeméten találtunk egy helyet,amit mi csak sóbarlangnak hívunk. Ez egy különlegesség, és mi csak azért mentünk ide, mert már más nem segített... és ez a sóbarlang erre a panaszra is jó...:-) (Kell fizetni, de nem olyan vészesen sokat)

Remélem segítettem! :-) :-)

2014. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi mindenkinek, itt is van sóhomokozó pl. Már jobb a helyzet, mert megindult a váladék az orrából, kevésbé köhög.
2014. febr. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!