Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Kb egy...

7 hetes terhes vagyok. Kb egy hete elkezdtem pecsételni. Minden nap egy csepp rozsaszines váladék. Voltam dokinál és irt fel utrogestan. De még mindig észlelem a problémát. Baj van? épp vetélek? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet normális is, az oka változó. Várandósan a méhszáj erei könnyebben repednek, és ez lehet az oka enyhe pecsételésnek, hematóma általában erősebben vérzik, de még az is belefér. Egyik sem jelent abszolút vetélést. Rutascorbint vény nélkül kaphatsz, nyugodtan szedheted érfalerősítésre, hátha ez okozza a gondot. A hormonhiány a legkomolyabb oka a koraterhességi vérzésnek, ezt már kezelitek utroval, jelenleg többet nem lehet tenni. Drukkolok, és sok boldogságot! :)
2014. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7+2 hetes voltam, mikor nagyon-nagyon picikét elkezdtem barnázni. Kábé negyed borsónyi volt. Minden nap. 5 hétig barnáztam. Aztán elvetéltem. Azt mondták, 5 hetes volt a magzat, mert felszívódott. Angliában élek, itt enyhén szólva magasrólt tesznek rád 12 hetes korodig.

Ma 8+4 hetes terhes vagyok. Tegnap az előző vetélés miatt is elmentem magá uh-ra. Meg azért is, mert 7+4 naposan volt egy pöttyöm, meg másnap, de ennyi. Tegnap nem találtak szívhangot. 1 hetet adok még magamnak, hátha csoda történik.

Nagyon picike pötty is elég:(

2014. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem normális, nem szabad vérezni. Amint tudsz menj vissza az orvoshoz, hogy nem múlt el, lehet, hogy kevés az adag, amit meghatározott. Ezen kívül pihenj sokat, ne emelj, vagy erőlködj.

Nekem is volt ilyen az első hetekben, ettől a baba rendben fejlődött. Sok mindentől lehet, hogy nagy-e a baj, azt csak orvos tudja megállapítani. Én 3*1 utrogestant és magnéziumot kaptam. Illetve folyamatosan feküdtem. Nem volt szabad "házaséletet" élni.

Ha van pecsételés én nem várnék hétfőig.

2014. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hétig volt ilyen, ez idő alatt végig feküdtem, utrogestant szedtem. 2 hét után elmúlt, de az orvos azt mondta, akár a 12. Hétig is eltarthatott volna. Kedden leszek 12 hetes, 8 hetesen voltam uh-n, akkor már nem véreztem. Remélem minden rendben lesz a köv. Uh-n is. Feküdj sokat!
2014. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!