Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen betegség lehet ez a...

Milyen betegség lehet ez a fajta kiütés?

Figyelt kérdés
Fiam 5 éves ovis.Tegnap fedeztem fel az állán egy pöttyöt ami mára csak piros.Ma viszont felkeltünk és az egyik lábán boka felett újjab pötty van amit fájlal.Pötty úgy nézki,hogy: Külseje piros a belseje olyan mindha szálka álna ki ami fehér.Ahoz a fehérhez hozzányúlok azt fájlalja.Bárányhimlősek már voltunk és tudom,hogy az viszket.Ez viszont mi lehet?Probáltam neten képeket nézni,de egyik se olyan mint a fiamé.Amúgy megyünk orvoshoz,holnap van rendelés,de gondoltam megkérdezem.
2014. febr. 5. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy képet nem tudsz feltenni?
2014. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy mobilom van csak amiről netezni tudok.
2014. febr. 5. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Kéz láb himlő. Pontosabban kéz, láb, száj fertőzés! Nekünk is volt. Én is azon csodálkoztam, hogy bárányhimlős már volt, akkor mi ez. A doki mondta, hogy ez egy elég új fajta himlő. Svájcba meg itt tombol most. Az egész országban járvány van. Ír rá kenőcsöt, pár nap és elmúlik. Ez a himlő tipikusan fáj és nem viszket.
2014. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!