Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Teljesen tanácstalanok vagyunk...

Teljesen tanácstalanok vagyunk, fullad a 4,5 eves lanyunk, allapota csak romlik!?

Figyelt kérdés

2 hete kezdodott, a szokasos kohogessel. Orrszivas az megy ezerrel.

Köhögés hányásig.

 Berodual-lal inhaláljunk

 Sóoldattal inhaláljunk

 Elixirium köptető

 Azomyr allergiára

 Kúp vészhelyzetre

(Altalaban helyre szokott jonni)


Belazasodott, kötőhártyagyulladás, fülfájás, köhögés hányásig, visszavittem.

 Sinecod menjen estére

 Elixirium nappal

 Berodual

 Sóoldat

 Azomyr allergiára

 Calcimusc

 Curam

 Kúp este 1x fulladás ellen

/közben doktornénicsere, szabadság miatt/

Hatalmas csalánkiütések, bedagadt testrészek, köhögés hányásig.

 Fromilid (Curam helyett)

 Spiropent

 Calcimusc

 Azomyr

 Kúp vészhelyzetre


Jelenleg nappal hurutosan köhög, nem mindig hányásig, éjszaka egyre rosszabb, ki kell vele rohanni a hideg levegőre, azonnal orrszívás, váladék alig jön. Aztán újra, iszonyatos fulladás, be is adjuk azonnal a kúpot.

Levegőt alig kap, azt is erőltetve, zihálva. Mintha "nyomná" befelé es kifelé is a levegőt, mintha össze lenne szűkülve valamilye....

Volt már kézremegése, lábremegése, mondta hogy szédül, fáj a feje, hasmenése van, fáj a hasa.... Ahhh nem birjuk mar....


Mit csinaljunk?????? Segitsetek!


Arra gondoltam, hogy elvinném kivizsgálásra. Szerintetek?

Kérjek ma beutalót?

Megvizsgálnak, ha elmondom hogy rosszul van, vagy adnak valamikorra idöpontot?

[link]


2014. febr. 21. 06:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Kruppos szokott lenni, ugatós köhögéssel.


[link]


[link]


[link]



Na ez még jó....:


[link]

2014. febr. 21. 06:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp vizsgáltasd ki!!!!!!!!
2014. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd el a Svábhegyi gyerekkórházba, velem ugyanez volt kicsinek, ott helyrehoztak, mindenkinek csak ajánlani tudom.
2014. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Brutál ez a sok gyógyszer...
2014. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, ilyen komoly tünetekkel már rég a kórházban kellene verned az asztalt, hogy csináljanak valamit. Ezek szerint orvos még nem látta? A GYK-n nem hiszem, hogy tudnak tanácsot adni, max annyit, hogy az ő gyerekükkel mi volt.
2014. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt mind orvos mondta, nem magamtol talaltam ki. Visszavottem mindig, ma is visszafogom.felhivom a korhazat is.

Itt teljesen ugy csinaljak, mintha ezek a tunetek, gyogyszerek tok normalisak lennenek... Azert irtam mert kivancsi vagyok masok velemenyere, hogy ennek igy kell e tortennie... Vagy ha nem igy, akkor masok szerint hogy....?

2014. febr. 21. 09:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ennyi gyógyszernél már senki sem tudja megmondani ezek hatását, egymásra kifejtett hatását és az eredményt.

Én tapasztalatból azt mondom, hogy az orvosok is csak tippelnek sokszor és próbálkoznak. Ha kétséged van, keress más orvost, más klinikát. Ilyen komoly tünetekkel és kezeléssel már nem lehet csak "próbálkozni".

2014. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezert ajanlottam a Svabhegyi gyerekkorhazat, ok erre vannak szakosodva.
2014. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!