Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Első babámmal...

Itepiaka86 kérdése:

Ez normális? Első babámmal vagyok várandós 26. ára vagyok ki írva. A méhszáj állapota csak CI 1000es volt múlthét szerdán, az orvos szerint többször már nem vizsgál meg.

Figyelt kérdés
Jóslófájásaim nincsenek, bekeményedést is csak ritkán érzek. Szerencsére a kicsivel minden rendben. volt már valaki ilyen helyzetben?
2013. júl. 21. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a 35.héten volt 1000-es a méhszáj értékem 37.héten született a lányom.Az ismerősömnek még a szülés reggelén is 3000-es volt.Tehát ebből em nagyon lehet következtetni.
2013. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35 hetesen ikrekkel 2211 volt, de végig kihúztam velük, szóval ez tényleg nem mérvadó.
2013. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jesszus, ne ijesztgessetek, en multheten kerultem be a kh.-ba verzessel, es akkor volt 1000-es a mehszajam, de csak 33+4 hetes vagyok. Mondjuk fekszek amennyit csak tudok, muszaj lenne kihuzni meg 3,5 hetet valahogy. Elso, te mennyire kimelted magad? Vegul miert indult be a szules?
2013. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as válaszolónak.Nem igazán erőltettem magam,pihengettem,de nem azért mert "kellett".Egyszer csak 37+2 elfolyt a magzatvíz.De lehet,hogy te kihúzod a végéig :)Már az első kommentnél is írtam,nem feltétlen mérvadó a méhszáj érték :)
2013. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És az normális, hogy egyáltalán nincsenek,nem is voltak jóslóim? Illetve hogy bekeményedést is alig érzek?
2013. júl. 21. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az első kettővel azt sem tudtam, mi az a jósló. Az elsővel nyitva voltam 2,5 ujjnyira, az orvosom állandóan parázott, hogy hívjam, ha bármit érzek, de én semmit nem éreztem. Kicsit keményedtem, de azt már korábban is. A szülés napján felsétáltam a hegytetőre, ahol a szülészet van, indította a szülést. Most a harmadikkal (08.10.-re vagyok kiírva) kb 1 hete kemény jóslóim vannak, nyitva vagyok 1,5 ujjnyira, és annyira durva, tegnap pl 6 perces fájásaim voltak 1 órán keresztül éjjel, aztán elmúlt. Szóval többedik terhességnél a jóslók is durvábbak, én eddig hírüket sem hallottam. Úgyhogy teljesen normális, ahány terhesség, annyiféle szülésindulás. Jól érzi még a babád bent magát! Könnyű szülést neked!

37+2 h km

2013. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!