Fog vagy vírus?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos. Tegnap este hőemelkedése volt, éjjel 38,3 volt a láza, kúpra lement. Most 38,5. Reggel volt egy, a szokásosnál hígabb széklete, majd délelőtt egy nagyon híg. Kb. 2 hónapja készülődik a két felső metszőfoga, már dudorodnak szépen. De nem nyáladzik, nem rág.


Viszont én a héten átestem egy durva hasmenéses betegségen, hőemelkedésem is volt 3 napig.


Szerintetek tőlem kapta el vagy a foga?


Még szopik. Az első két fogát nem kísérte láz.


2014. febr. 21. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább elkapta a vírust, mint a foga. Tejes dolgot ha kapott akkor kerüld, ne add neki. De neked senki nem mondta, hogy nem szabad hasmenéssel szoptatni? Én is voltam benne, de a háziorvos és a gyerekorvos is kikötötte, hogy amíg beteg vagyok nem szoptathatok.
2014. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogzás miatt gyengül az immunrendszer és ettől kaphatnak el könnyebben bármilyen vírust, bakteriális fertőzést.

Nem kell semmit tenned, ha csak ez a láz marad, de 3-4 nap után el kell múlnia.

A fogzás sok érdekességet tud produkálni.

2014. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!