Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Madarász utcai kórházban,...

Madarász utcai kórházban, sebészeten,1 napos műtétért illik/szoktak adni hálapénzt?

Figyelt kérdés
Reggel megyünk, este jövünk. Nekem ez mindig olyan kínos, nem tudom, hogy adjunk-e (vagy esetleg csak vmi innivalót), vagy sem, illetve mennyit... Tapasztalat? Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 16. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem illik, valami kis bórt adni. Bár ez attól is függ milyen ügyben mentek. Mennyire macerás eljárás, mennyi időt "vesz el" az orvostól stb. Én nem vagyok egy nagy hálapénz adó, ezért én a bort javasolnám vagy ha nő akkor csokit. Nem kerül sokba, de szerintem jól esik a dokinak (esetleg rajzolhat hozzá a gyermeked ha már annyi idős). Mi vérvételen voltunk a Madarászban sajnos többször is. Egyszer mondták, hogy vigyünk képet a babánkról és vittem is egyet nekik hát az egész vérvétel össze gyűlt annyira örültek neki. :D
2014. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!